Nasrat Haqparast otrzymał wizę na wylot do Las Vegas na pojedynek z Danem Hookerem na UFC 266

Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images

Po emocjach związanych z problemami wizowymi, walka Dan Hooker vs Nasrat Haqparast odbędzie się zgodnie z planem na UFC 266. Haqparast podobnie jak Hooker otrzymał wizę na wylot do USA.

Nasrat Haqparast (13-3 MMA, 5-2 UFC) jest w drodze do Las Vegas z Niemiec po tym jak w czwartek rano otrzymał amerykańską wizę.

„Paszport i wiza odebrane. Las Vegas nadchodzimy! Ważenie za 32 godziny! #UFC266″

„Dziękuję UFC i wszystkim ludziom zaangażowanym w pomoc uzyskania wizy last minute! Dziękuję ambasadzie USA we Frankfurcie i konsulowi generalnemu Scharpfowi oraz jednostce wizowej. Co za podróż – jestem GOTOWY !!! Kickdown Las Vegas #UFC266 @AliAbdelaziz00 @seanshelby”

Zaledwie kilka dni po tym jak Hooker (20-10 MMA, 10-6 UFC) zwrócił się z publiczną prośbą do Ambasady USA w Nowej Zelandii o przyspieszenie jego procesu wizowego, Haqparast napotkał ten sam problem i obrał podobną metodę, prosząc Konsulat USA we Frankfurcie w Niemczech o zatwierdzenie jego wizy.

Obydwaj zawodnicy odnieśli sukces i powinni dotrzeć do Las Vegas dzisiaj, na kilka godzin przed porannym ważeniem do walki w piątek. Haqparast zmaga się z trudnym okresem w związku z niedawną śmiercią matki, co sprawia, że tydzień walki jest trudny dla 26-latka.

Walka Haqparast vs. Hooker odbędzie się w karcie wstępnej sobotniej gali UFC 266 w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *