„Najpierw walcz z Justinem Gaethje zanim dostaniesz rewanż z Khabibem” – Ali Abdelaziz stawia warunek Conorowi McGregorowi

TMZ Sports

Menadżer Ali Abdelaziz mówi, że Conor McGregor musi najpierw pokonać Justina Gaethje, jeśli chce otrzymać rewanż z Khabibem Nurmagomedovem.

Conor McGregor ma za sobą zwycięstwo z Donaldem Cerrone przez TKO w zaledwie 40 sekund na UFC 246, ale według Abdelaziza zespół Nurmagomedova chce, aby McGregor zdobył bardziej znaczącą wygraną, jeśli chce otrzymać rewanż i kolejną szansę na zdobycie tytułu wagi lekkiej.

Rozmawiając z TMZ Sports, Abdelaziz zasugerował, że McGregor najpierw powinien pokonać Gaethje, jeśli chce walczyć z Nurmagomedovem.

„Nie możesz dostać walki o tytuł pokonując faceta, który ma 36 lat i ma za sobą przegrane. Jeśli chce zdobyć tytuł, jak powiedział Khabib, musi zacząć walczyć z facetami takimi jak Gaethje czy Islam Makhachev, tego typu młodymi ludźmi, którzy mają za sobą wygrane walki.

To był dobry występ, potraktował Cerrone tak, jak powinien był go potraktować. Ale oczywiście, że nie (nie powinien dostać rewanżu). To była wielka walka, ale ostatecznie, Khabibowi chodzi o zasady.”

Abdelaziz powiedział, że McGregor będzie musiał pokonać konkretnego zawodnika, aby dostać rewanż i wskazał dokładnie na Gaethje.

„Conor może mówić, co chce. Ale radzę Conorowi, hej suko, idź walczyć z Justinem Gaethje, wygraj z nim, a potem wróć do gry o tytuł.”

Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, co zechce zrobić prezydent UFC, Dana White. Jeśli White będzie nieugięty w tym, że Conor McGregor dostanie rewanż z Khabibem Nurmagomedovem, lub walkę z Tonym Fergusonem, jeśli ten pokona mistrza na UFC 249, wtedy UFC zestawi McGregorowi pojedynek ze zwycięzcą tej walki. Jednak wygrana w walce z Justinem Gaethje naprawdę wzmocniłaby Irlandczyka na pozycji głównego pretendenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *