„Najpiękniejsza zawodniczka MMA” debiutuje zawodowo na Road FC 17

Południowokoreańska gwiazda MMA, Ga Yeon Song ma zadebiutować zawodowo w MMA 17 sierpnia na gali Road Fighting Championship 17 w Seulu. 19-latka będzie walczyć w wadze atomowej, jej przeciwniczka jeszcze nie jest znana.

Nazwana „najpiękniejszą zawodniczką MMA na świecie” zarówno przez Road FC, jak i koreańskie media, Song już udowodniła, że jej umiejętności stójkowe idą w parze z całym zamieszaniem wokół niej. Kickboxerka jest niepokonana w karierze amatorskiej i ma nadzieję stać się najlepszą koreańską zawodniczką MMA. O ile nie za wiele wiadomo o jej umiejętnościach parterowych, o tyle znana jest z mocnych kopnięć i bardzo szybkich uderzeń pięściami.

Song zaczęła treningi kickboxingu w szkole średniej i szybko zapragnęła zacząć karierę zawodową. W miarę rozwijania swoich umiejętności, coraz trudniej było znaleźć dla niej przeciwniczkę, więc dwa razy mierzyła się nawet z mężczyznami. Po ukończeniu szkoły średniej, zaczęła przygodę z MMA i w końcu spotkała się z władzami Road FC. Song pojawiła się w Road FC, ale w roli ring girl. Pozwoliło jej to stać się rozpoznawalną wśród fanów Road FC.

8 thoughts on “„Najpiękniejsza zawodniczka MMA” debiutuje zawodowo na Road FC 17

  1. Najpiękniejsza??? według kogo? O gustach się ponoć nie dyskutuje ale spójrz na te krótkie przygrube kulasy no i z reszta wygląda jak dziewczynka nie kobieta… Coś mi się wydaje, że według standardów naszych tu użytkowników też nie zajęła by pierwszego miejsca ba nawet w pierwszej trójce jej nie widzę (cudze chwalicie swojego nie znacie)!?

  2. „Nazwana „najpiękniejszą zawodniczką MMA na świecie” zarówno przez Road FC, jak i koreańskie media”

    I mamy odpowiedź przez kogo.
    @Adolf Ja tam także nie podzielam ich zdania także nie jesteś sam.

  3. Ładna dziołcha, jakby ją odstawił, to musi jeszcze lepiej wyglądać…
    Gdzie tam do Karoliny ją porównywać?? Przecież to inna waga. Ja bym zestawił ją z Leną Thorevską o miano najlepszej i najładniejszej w wadze atomowej (stawiam cały dobytek na Lenkę :* ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.