Najman vs. Saleta na KSW 14?!


Ależ to będzie pojedynek! Przemysław Saleta (0-1) chce sprać Marcina Najmana (0-1) na najbliższej gali KSW we wrześniu.

Obaj panowie kiedyś byli przyjaciółmi, teraz szczerze się nienawidzą. – Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu – mówi „Super Expressowi” Saleta, były mistrz świata w kick-boxingu i Europy w boksie.

Marcin Najman ma za sobą jedną walkę w MMA. W 44 sekundy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz Saleta zapowiada, że nawet się nie zmęczy, obijając go.

– Prawdę mówiąc, dla mnie najważniejsze, żebym sobie nie uszkodził na nim stopy. Walka ma być 25 września, dzień później biegnę w Maratonie Warszawskim, a 27 września wylatuję do Australii, którą zamierzam w dwa miesiące objechać motocyklem – zdradza Saleta. – Ja pomogłem Najmanowi zacząć jego śmieszną karierę sportową, więc teraz do mnie należy obowiązek zakończenia jej. Nie mogę się już doczekać!

Co na to KSW? – Jeśli Saleta i Najman będą chcieli się bić, to my im to umożliwimy – mówi wprost Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji. – Nie widzę przeszkód, żeby do ich starcia doszło już na najbliższej gali KSW.

Szykuje się zatem niesamowita impreza! Podczas wrześniowej gali będą się lać Saleta z Najmanem oraz Mariusz Pudzianowski z Pawłem Nastulą!

se.pl

Info podał Super Express, więc oczywiście podchodźcie do niego z dużym dystansem.

23 thoughts on “Najman vs. Saleta na KSW 14?!

 1. żenada jedna wielka ale czego sie spodziewać? Kocham Polske to moja ojczyzna i zawsze bedę o nią walczył ale, panie i panowie prawda jest taka że „jaki kraj, taka federacja” Pozdrawiam.

 2. o Boże to już się zaczyna robić śmieszne :/ to ma być gala MMA ?? Zaczyna to już bardziej przypominać dziecinadę. Zapraszanie do walk MMA ludzi którzy nie mają żadnego pojęcia o tym jest dla mnie chybionym pomysłem i może z punktu marketingowego przyniesie korzyści ale czy prawdziwi fajni MMA którzy chcą obejrzeć dobre walki nie odwrócą się od KSW ?? Oto jest pytanie. Właściciele KSW powinni zmienić trochę podejście bo jeden Freak Show w postaci walk Pudziana wystarczy jak na razie a konkurencyjne organizacje robią coraz lepszą robotę np. BOTE 2, która nie bawi się w takie farmazony.

  Jeśli dojdzie do tego pojedynku to stawiam na Saletę chociaż i tak nie dam sobie ręki uciąć za jego zwycięstwo.

 3. Już się tak nie gorączkujcie i tak nie czerpiecie żadnych zysków z gal KSW, no i jak nie chcecie … to nie oglądajcie, kto Wam każe. Też uważam, że widowisko sportowe będzie mizerne i powinni walczyć poprostu dobrze wyszkoleni zawodnicy, ale w samym Pride jakie freak showy były to głowa mała, także luzik 🙂

 4. Panowie a kogo interesują prucz małej garstki fanów prawdziwe walki mma. Przecież nikt kto się tym nie interesuje nie wie np. kto to jest Grabowski. Takie są fakty. Saletę zna każdy. KSW może robić gale z prawdziwymi zawodnikami dla małej garstki fanów albo z celebrytami ala mas. Co byście wybrali na ich miejscu?

 5. Podczas następnej gali zmierzą się:
  Dorota Rabczewska vs Edyta Górniak oraz Krzysztof Ibisz vs Tomasz Kamel 😉

  Saleta rzeczywiście jest psychofanem Najmana:
  http://www.se.pl/multimedia/video/show/1660/najman-saleta-menda/
  Z tego co przeczytałem, to żoną Salety jest Ewa Pacuła.
  Jak chodzi o Saletę i Najmana, to widocznie obaj są siebie warci…

  Dziwi mnie, że Pudzianowski chce się zmierzyć z Nastulą, a nie chciał się zmierzyć z Aleksandrem Emalianenko. Przecież Nastula stoczył bardzo dobrą walkę z Alexem, co prawda przegrał z nim, ale przedtem nieźle nim rzucał. Powinien poćwiczyć z dwa- trzy lata, a dopiero potem wychodzić do walki z zawodnikami tej klasy.

 6. TurboNitro: chyba jak Najman wyprowadzi cios smoka albo wirującej pięści…
  Pamiętacie, jak kiedyś w MTV leciało Celebrity Deathmatch? Wiedziałem, że w końcu i do nas to dotrze, ale nie spodziewałem, się, że pod szyldem KSW…

 7. A kto ściągnie przed tv te miliony na KSW?
  Chcę przypomnieć, że to byłaby jedna z 2 extra fights wieczoru, resztę stanowić ma turnije do 75 kg, walka Kułaka z Dowdą i finał poprzedniego KSW Błachowicza z Taberą.
  Faktycznie Freakshow (uwaga ukryty sarkazm)

  Wam od tej nawały mma w d*pach sie przewraca. Przypominam, po za Rumunią czy Rosją gale mma jeśli w ogóle sa transmitowane (albo jak w Niemczech i Francji zakazane w tv) to małych duperelowatych kodowanych telewizjach. Nawet UFC w Wielkiej Brytanii transmituje kosztujący 9 funtów miesięcznie ESPN.

  A w Polsce nie dość, ze mamy gale mma co kilka tygodni (albo jak teraz niemal co tydzień, a nawet kilka w jeden weekend) to jeszcze możemy obejrzeć kilka w otwartej tv przy pełnej promocji dla całego społeczeństwa, które przestaje to utożsamiać z krwawą jatką bez zasad w klatkach.

  I nie wyjeżdżać z BOTE, bo to po 1. Holendrzy, po 2. nawet u siebie ich gale są transmitowane w kodowanej tv bez większego rozgłosu, po 3. by zrobić frekwencję na swoim głównym rynku muszą posiłkować sie K1, bo nie byłoby kompletu na trybunach. No i najlepsi polscy zawodnicy (Mamed, Janek) są zakontraktowani u Kawuslkiego i Lewandowskiego…

 8. jedyny plus to to że ktoś kto nigdy nie słyszał o MMA być może usłyszy , pojedynek o stracony honor o to
  jak to jeden kolega drugiemu dziewczynę …
  prawie jak w bajce
  i prawie jak MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *