Najlepszy sparingpartner

Anderson Silva jest jednym z najlepszych zawodników pound for pound na świecie, ale nie każdy wie, że mistrz wagi średniej UFC jest także jednym z najlepszych sparingpartnerów jakiego może mieć zawodnik. Po tym jak zniszczył Forresta Griffina na UFC 101, Silva pojawił się na obozie Black House aby pomóc Rodrigo Minotauro w treningach przed walką z Randy Couture, poza tym pomagał także Juniorowi dos Santos’owi w przygotowaniach do starcia z Mirko Cro Cop Filipovic.

Podążając tym śladem w treningach Minotauro i Juniora w Stanach Zjednoczonych, Silva uświadomił coś sobie. W treningu z Rodrigo, Anderson naśladował ruchy Randy’ego (widać to na video poniżej), sprawiając, że po sparingach Nogueiry jego walka stała się skuteczniejsza. W treningach z Cigano, mistrz wagi średniej zmienił podstawy i wprowadził znak rozpoznawczy Cro Copa: kopnięcia lewą noga.

„Poza tym, że jest świetnym przyjacielem to wie także dużo na temat techniki. Anderson zawsze ma wyjątkową wizje walki. Jest zawsze przed kimś w tej kwestii” powiedział Dos Santos.
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=GBPr7y1pLzw]

4 thoughts on “Najlepszy sparingpartner

  1. „Silva pojawił się na obozie Black House aby pomóc Rodrigo Minotauro w treningach przed walką z Randy Couture, poza tym pomagał także Juniorowi dos Santos’owi w przygotowaniach do starcia z Mirko Cro Cop Filipovic.

    Podążając tym śladem w treningach Minotauro i Juniora (…)”

    kontynuacja poprzedniego akapitu. Nie wiem dlaczego tak ciężko Ci to zrozumieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *