„Na około świata” – wiadomości ze świata MMA

Jako, że weekend za nami a w świecie MMA sporo wydarzeń, zapraszamy na nową serie informacji związanych z MMA.
Denis Kang (rekord MMA 34-12-3) weteran Pride, UFC stoczył walkę na gali w południowej Korei, niestety w widowiskowej walce nie sprostał Seung Bae Whi przegrywając przez techniczny nokaut w 2 rundzie (końcówka walki wyżej).

Trwa akcja promocyjna filmu „Haywire” (o czym informowaliśmy) z Giną Carano, krótka wypowiedz Giny w środku.


Były mistrz UFC wagi lekkiej 37 letni Sean „The Muscle Shark” Sherk wraca po kontuzji, swój ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2010 roku wygrywając niejednogłośnie z Evanem Dunhamem, jak twierdzi Sherk chce znowu walczyć o pas mistrza, zadanie będzie miał bardzo utrudnione ponieważ waga lekka w UFC jest bardzo mocno obsadzona i jest tam dużo utalentowanych zawodników.

Legendarny wielokrotny mistrz UFC Randy Couture w wraz z właścicielem firmy Affliction Tomem Atencio typują walki ze zbliżającej się gali UFC 133.

Powraca temat 5 rundowych walk w UFC, jak do tej pory 5 rundowe pojedynki były o pas mistrza. W tej chwili zapowiadanym pierwszym wydłużonym z 3 do 5 rund starcie w wadze średniej między Chris Leben a Markiem Munozem na UFC 138 w Anglii. Czy pomysł zda egzamin zobaczymy, wcześniej już trwały przymiarki do tego pomysłu lecz zdecydowano się dopiero teraz.

Były zawodnik wagi ciężkiej UFC Sean McCorkle wygrał pierwszą walkę od zerwania kontraktu z UFC pokonał byłego uczestnika The Ultimate Fighter Cameron Befort swoją ulubioną techniką kimurą. Walka odbyła się w Miami na gali Championship Fighting Alliance, obaj panowie walczyli w wadze super ciężkiej (+120 kg).

5 thoughts on “„Na około świata” – wiadomości ze świata MMA

  1. Mechiko albo jestes idiota albo nigdy nie byles na sali treningowej tylko sie napinasz przed tym monitorem jak mozna pisac zeby gala byla kontuzjogenna?ustaw sie ze mna to Ci cos przestawie bedzie weselej i jak sie juz zrosnie ustaw sie znowu zobaczysz jaka bedzie zabawa:)

  2. jeno: Mechiko albo jestes idiota albo nigdy nie byles na sali treningowej tylko sie napinasz przed tym monitorem jak mozna pisac zeby gala byla kontuzjogenna?ustaw sie ze mna to Ci cos przestawie bedzie weselej i jak sie juz zrosnie ustaw sie znowu zobaczysz jaka bedzie zabawa:)

    jeno to nie miejsce na zaczepki, nie obrażamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *