„Myślę, że ktoś to skomentuje, ale to nie będę ja” – Joe Rogan nie będzie komentował gali UFC 249

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jeden z najbardziej znanych głosów MMA, komentator UFC Joe Rogan oznajmił, że nie będzie komentował gali UFC 249 o ile w ogóle się ona odbędzie.

Gala UFC 249 jest ostatnio przedmiotem wielu dyskusji. Pomimo pandemii koronawirusa, prezydent UFC Dana White jest przekonany, że gala odbędzie się 18 kwietnia – choć bez publiczności. Lokalizacja gali, która pierwotnie miała się odbyć na Brooklynie w Nowym Jorku, nadal pozostaje tajemnicą.

Rozmawiając w swoim podcaście, Joe Rogan dyskutował na temat planu UFC, by kontynuować pracę nad galą. Rogan wydaje się jednak być sceptyczny wobec planu UFC i ujawnił, że zdecydował się nie komentować tych walk.

„UFC mówi o zorganizowaniu walk 18 kwietnia. Nie wiem, jak oni to zrobią. Nie wiem, czy będą w stanie to zrobić w Stanach Zjednoczonych. Mówią o robieniu tego w miejscu, gdzie jest mniej niż 10 osób, tylko na otwartej arenie.

Myślę, że ktoś to skomentuje, ale to nie będę ja – i będą się bić w pustym miejscu. Spróbują to zrobić 18-ego.”

W walce wieczoru na gali UFC 249 ma dojść do wyczekiwanego od pięciu lat pojedynku o tytuł wagi lekkiej między mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Tonym Fergusonem. Przewiduje się, że na karcie miałoby się pojawić również kilka walk z innych gal, które UFC było zmuszone odwołać. Niestety sprawy ze zorganizowaniem tej  gali coraz bardziej utrudnia fakt, że sytuacja epidemiczna w Stanach Zjednoczonych coraz bardziej się pogarsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.