Możliwy pojedynek Henderson vs. Evans na UFC 161

Według Tatame.com całkiem możliwe jest, że 15 czerwca w Kanadzie podczas UFC 161 zobaczymy pojedynek między Danem Hendersonem a Rashadem Evansem.

Dan Henderson (29-9) został pokonany przez Lyoto Machidę w zeszłym miesiącu i był to jego powrót po dość długiej przerwie. Absencja była spowodowana kontuzją kolana, która wyeliminowała go z pojedynku o pas.

Rashad Evans (17-3-1) po raz pierwszy w swojej karierze odniósł dwie porażki z rzędu. Pierwszą z nich poniósł w pojedynku z Jonem Jonesem na UFC 145 natomiast drugą zafundował mu Antonio Rogerio Nogueira na UFC 156.

„Suga” miał nadzieję na pojedynek z Mauricio „Shogunem” Rua jako swoją kolejną walkę, ale Dana White zadecydował, że to Henderson będzie następnym rywalem Evansa.

11 thoughts on “Możliwy pojedynek Henderson vs. Evans na UFC 161

  1. myślę że walka Hendo vs Dragon była wyrównana.Powinna być 4 runda,nikt z nich nic nie pokazał.Myślę że Hendo jest w stanie pokonać Evansa i dostanie szanse na walkę z JJ.Jones musi wpierw załatwić Sonnena

  2. Yancza Hendo nie dostanie walki z jonesem po przegranej z Machida ,no chyba ze po nastepnej walce jonesa i wygranej Hendo. Najwieksze szanse na pokonanie Jonesa ma Machida moim zdaniem obecnie w UFC.

  3. @ JDS

    To jest sport. Na tym poziomie każdy jest w zasięgu każdego. Możemy oczywiście mówić o większych lub mniejszych szansach danego zawodnika, ale pewności nigdy nie ma. Ja chciałbym zobaczyć Hendo z JJ. Pierwszy to wielki wojownik, a drugi nieprzeciętny talent.

    @ Maciej

    moim zdaniem jeśli Hendo wygra z Evansem to ma spore szanse na TS. Zobaczymy jak ułożą się inne walki w tej kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.