Moosin USA w Ipla TV?


Moosin z udziałem Pudziana już w piątek, w związku z czym postanowiłem napisać do redakcji Ipla TV aby dowiedzieć się, czy telewizja ma w planach transmisję tego eventu w systemie PPV, tak, jak to miało miejsce w przypadku trzynastej Konfrontacji.

Od pani Sylwii Segin otrzymałem następującą odpowiedź:

Tak, wczoraj otrzymaliśmy potwierdzenie transmisji piątkowej gali Moosin USA z udziałem Mariusza Pudzianowskiego na kanale Polsat Sport. Cały czas oczekujemy na potwierdzenie transmisji w ipla. Sprawa wyjaśni się dziś po południu. Zapraszam do jej śledzenia i proszę o cierpliwość.

Czyli istnieje spora szansa na to, że Ipla po raz kolejny wyjdzie na przeciw oczekiwaniom osób, które nie posiadają Polsatu. Super! Transmisja gali przeprowadzona zostanie prawdopodobnie tylko w kodowanym dla sporej rzeszy fanów sportowym kanale tej platformy, co drastycznie zwiększa ilość osób, które gali nie obejrzą.

Czekamy na dalsze info, które zapewne niedługo pojawi się na stronie telewizji internetowej (ipla.tv).

5 thoughts on “Moosin USA w Ipla TV?

  1. tak, ostatnio zapłaciłem za transmisje całej gali KSW (bo nie mam polsatu sport) i okazało się, żeby włączyć ten kanał na którym jest gala musze ściagnąc jakieś aktualizacje. Plik ściągał mi się z godzinę, drugie tyle trwała instalacja. Dzięki Ipla przegapiłem pare ciekawych walk na początku

  2. Ogólnie Ipla to najgorsza opcja na oglądanie gali . Pamiętam jak Pudzian walczył z Najmanem to zablokowali i chcieli kase, a reklamowali się,że „tylko u nich walka Pudzianowskiego”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *