„Mogą potem rzucić jego zwłoki rekinom na pożarcie” – Colby Covington o walce z Tyronem Woodleyem na UFC Fight Island

Chris Unger/Zuffa LLC via Getty Images

Colby Covington ponownie się uaktywnił w wywiadzie mówiąc, że chce wziąć udział w planowanych przez Danę White’a walkach na wyspie po tym, jak odwołano galę UFC 249.

Colby Covington kontynuuje słowne przepychanki z Tyronem Woodleyem. W ostatniej rozmowie z Submission Radio, „Chaos” powiedział, że chce teraz walczyć z byłym mistrzem wagi półśredniej na prywatnej wyspie, którą Dana White stara się przygotować jako miejsce rozgrywania walk na kolejnych galach.

„Myślę, że najbardziej pociągające jest dla mnie to, że mogę po prostu usunąć Tyrona Woodleya z powierzchni ziemi. Możemy zabrać go na tę prywatną wyspę, a ja zostawię go nieprzytomnego, a potem będą mogli po prostu rzucić jego zwłoki rekinom na pożarcie na tej prywatnej wyspie i już nigdy więcej o nim nie usłyszymy.

Ten facet to kompletny śmieć. Nienawidzi Ameryki, jest je**ym komunistycznym kut**em. To byłaby najłatwiejsza sprzedaż PPV w historii. To sprawa osobista między mną a Tyronem Woodleyem. Muszą pozwolić mi położyć na nim swoje ręce w zamkniętym oktagonie. Obiecuję ci, że to będzie kur**ko okrutne.”

Covington chce, żeby doszło do tego pojedynku i nie ma nic przeciwko temu, żeby to było wyemitowane w telewizji za darmo.

„O to chodzi, to nie powinno być pay-per-view. To jest czas dla ludzi. Ludzie, oni potrzebują sportu, muszą być bezpieczni. To musi być darmowa telewizja, ESPN, prime time. To musi być w każdym domu na całym świecie.

Kiedy upokorzę Tyrona Woodleya i wyszepczę mu do ucha, jak wielką jest dziwką i jak wielką jest c**ą, zmuszę go do poddania się i wyłączę mu świadomość, a potem będą mogli nakarmić go rekiny na prywatnej wyspie, to musi być w darmowej telewizji. Kto mówi, że to musi być pay-per-view? Ludzie tego potrzebują.

Jestem mistrzem ludzi, ulubionym zawodnikiem Donalda Trumpa i czas zawalczyć na prywatnej wyspie Dany White’a.”

Zarówno Colby Covington, jak i Tyron Woodley zaoferowali „uratowanie” gali UFC 249, gdy karta walk została zagrożona po tym, jak Khabib Nurmagomedov wycofał się z walki wieczoru przeciwko Tony’emu Fergusonowi. Woodley powiedział jednak ostatnio, że Covington po raz piąty odrzucił propozycję walki z nim i nie zamierza dłużej na niego czekać.

One thought on “„Mogą potem rzucić jego zwłoki rekinom na pożarcie” – Colby Covington o walce z Tyronem Woodleyem na UFC Fight Island

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *