Modestas Bukauskas vs. Michał Oleksiejczuk na UFC 260

Nieoficjalnie do karty walk gali UFC 260 zaplanowanej na 27 marca dołączył pojedynek w wadze półciężkiej między Modestasem Bukauskasem (11-3 MMA, 1-1 UFC) a Michałem Oleksiejczukiem (14-4-1 MMA, 2-2-1 UFC).

Dwie osoby posiadające wiedzę o pojedynku potwierdziły to zestawienie w rozmowie z MMA Junkie, ale poprosiły o zachowanie anonimowości, ponieważ organizacja nie ogłosiła jeszcze oficjalnie tej walki.

Po udanym debiucie w UFC w lipcu ubiegłego roku po pokonaniu Andreasa Michailidisa w pierwszej rundzie po rezygnacji z walki, były mistrz Cage Warriors Bukauskas zakończył serię siedmiu zwycięstw w kolejnej walce przegrywając przez TKO w pierwszej rundzie z Jimmym Crute na gali UFC Fight Night 180 w październiku.

Tymczasem Michał Oleksiejczuk ma za sobą dwie porażki z Ovince’em Saint Preux i Jimmym Crute, obydwie walki przegrane przez poddania w drugiej i pierwszej rundzie. Wcześniej „Lord” odniósł dwa zwycięstwa przez nokauty w pierwszej rundzie nad Gianem Villante i Gadzhimuradem Antigulovem.

Tak prezentuje się aktualna karta walk UFC 260:

Walka o tytuł wagi ciężkiej
265 lbs.: Stipe Miocic (c) vs. Francis Ngannou 2

Walka o tytuł wagi piórkowej
145 lbs.: Alexander Volkanovski (c) vs. Brian Ortega

205 lbs.: Jimmy Crute vs. Johnny Walker
205 lbs.: Modestas Bukauskas vs. Michał Oleksiejczuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.