Mniej znana strona Brocka

 Brock

Po ostatnich perturbacjach na linii Affliction i UFC warto poznać do czego zdolny jest teoretyczny przeciwnik Fedora Emelianenki

Brock Lesnar jest nie przewidywalny i z charakterem, czego dowodziło jego zachowanie po ostatnim UFC, ale w czasach gdy występował w WWE robił nie takie numery. Oto mała próbka:

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=YDmdf46JZZ0]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=54QB-ePD7T8]

15 thoughts on “Mniej znana strona Brocka

 1. Widzę, że niektórzy nie potrafią zostawić czasów gdy Lesnar był w WWE, a zająć się tym co jest teraz.
  Temat jest o tym co robił w prowrestlingu, a ja myślałem, że tu się pisze o mma i k-1.
  Na co to?

 2. Oglądałem kiedyś program UFC, ładna, młoda dziewczyna prowadziła. Przybliżała zawodników, jechała do nich, gadał, patrzyła jak trenują i co robią po treningach. Wtedy Lesanr wydawał mi się spoko gościem…

 3. Fan? ok, kibicuje mu. GSP boli cię to? Kibicowanie mistrzowi HW UFC?
  Po co dawać to co było dawno temu w wwe a nie to co jest teraz w mma? Czy ta strona jest o mma i k-1 czy o prowrestlingu.
  No GSP odpowiedz na to pytanie: na jaki ma cel pokazywanie tego co było dawno w zupełnie innej dyscyplinie, o czym każdy wie jak tam było, i na czym to polegało? Mam nadzieje, że bardziej się wykażesz teraz, a nie napiszesz dwa słowa (krytyki wymierzonej w moją stronę) i jest super.

 4. Brock jest chyba spoko gościem, co widac po tym, że mieszka w tej swojej Minnesocie (czytaj gdzieś na koncu świata gdzie piździ i jest zimno), nie lansuje się na prawo i lewo, a trenuje w jakimś lokalnym klubie (z Seanem Sherkiem bodajże). Natomiast na scenie staje sie showmanem. I dlatego Dana go wziął. Ma w jednej osobie niezłego zawodnika, który potrafi zrobić show i zdobyć rozgłos. Np ta ostatnia akcja po UFC. Mało kto dyskutowal o walce, natomist o jego gestach i wypowiadziach mówiono wszędzie. A to przecież najtańsza reklama. I o to Danie chodzi. On w sumie nie potrzebuje Fedora, prowadzącego mnisze zycie gdzieś na zadupiu w Rosji. To się nie przelicza na kasę – vide ostatni los Affliction. Biznes nakręcają tacy ludzie jak Brock. Widzowie mówią potem 'ale buc’, ale oglądalej, bo są ciekawi co znów zmaluje.

 5. vcamaro czy mnie boli kibicowanie mistrzowi HW UFC? To już indywidualna sprawa. Komuś może pasować zachowanie, styl walki itp. Lesnara innemu nie. Po ostatniej gali troszkę spadł z listy zawodników, którymi się interesowałem.

  Po co dawać? Nie ja dałem, więc nie do mnie to pytanie, ale powiązanie jest. Powiązaniem jest osoba Lesnara. A jak to odbierze to również indywidualna sprawa.

 6. A co niby było nie tak po ostatniej walce? Mir jechał mu i go obśmiewał, więc reakcja lesnera jak najbardziej uzasadniona zważywszy na adrenalinę towarzyszącą napierdalance! Publika go obuczała to im pokazał fakacza i ja zrobiłbym dokładnie to samo, jakoś nikt z was się nie oburza na Kozakiewicza który podobnie zareagował na publikę w zssr! Brock cały czas słyszy jaki to jest cienki i jak to nie zasłużył na tytuł to się chłop w końcu zdenerwował bo ile można tego syfu słuchać? odwalcie się od niego i sami weźcie się za ciężką pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *