MMA Night: The Beginning – 10.03.2012, Tarnów

(mmanight.pl)

16 zawodników z całej Polski zmierzy się w ośmiu walkach na zasadach MMA w sobotę 10 marca o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tarnowie-Guminskach.

W ciągu ostatnich lat mieszane sztuki walki (Mixed Martial Arts – MMA) stały się jednym z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych w Polsce. Sukces ten zawdzięczają trendowi, który już w latach 90-tych opanował Stany Zjednoczone, następnie Japonię a kilka lat temu Europę zachodnią. Gale mieszanych sztuk walki organizowane od kilku lat w Polsce sukcesywnie oswajały naszą rodzimą opinię publiczną z taką, niewątpliwie niekonwencjonalną formą pojedynków. Tarnów jest specyficznym miastem z olbrzymią jak na jego rozmiary tradycją odnośnie sportów walki. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie na wydarzenia związane ze sportami walki w regionie, dlatego zapraszamy na wydarzenie, które spełni oczekiwania wielbicieli MMA w regionie. Nasza inicjatywa, od samego początku spotkała się z dużą aprobatą – choć podzielonego na różne kluby oraz dyscypliny – lokalnego środowiska sportowego.

I Tarnowska Gala Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”, to widowisko, na którym będzie można zobaczyć 5 profesjonalnych i 3 amatorskich walkach na zasadach MMA, toczonych w ringu. Zawodnicy pochodzą z klubów z całej Polski i są obecni na wysokich miejscach rankingów. Gościem honorowym Gali będzie Piotr Bagiński trener MMA, brazylijskiego jiu jitsu, selekcjoner kadry narodowej w grapplingu, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce i Europie.

2 thoughts on “MMA Night: The Beginning – 10.03.2012, Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *