Młody chłopak, który padł ofiarą szkolnej przemocy otrzymał niesamowite wsparcie środowiska MMA

CBS News

Keaton Jones to młody chłopak z Tennessee, który padł ofiarą przemocy w szkole o czym opowiedział w nagranym przez jego matkę filmie. Wzruszające słowa Keatona dotarły do środowiska MMA, które zareagowało w niesamowity sposób.

Kimberly Jones, matka Keatona umieściła 8 grudnia na Facebooku film z komentarzem, w którym napisała, że odebrała syna ze szkoły, ponieważ bał się pójść na obiad.

Na filmie Keaton opowiada, że inni uczniowie mówią do niego, że jest brzydki, naśmiewają się z jego nosa i mówią mu, że nie ma przyjaciół. Powiedział też, że wylali na niego mleko i włożono w jego ubranie szynkę.

„Po prostu z ciekawości, dlaczego oni dopuszczają się nękania? Jaki to ma cel? Dlaczego znajdują radość w upokarzaniu niewinnych ludzi i sposób na bycie dla nich tak niemiłymi? To nie jest w porządku.

Osoby, które są inne, nie muszą być za to krytykowane. To nie jest ich wina. Jeśli masz z tego ubaw, po prostu nie zawracaj sobie tym głowy.

Wszyscy wiemy, jak to jest chcieć przynależeć do społeczności, ale tylko nieliczni wiedzą, jak to jest tak naprawdę nie pasować nigdzie.”

Od czasu kiedy film błyskawicznie rozprzestrzenił się do sieci poruszając serca znanych osób, aktorów, celebrytów, muzyków wideo dotarło również do zawodników i osób związanych z organizacją. Prezydent UFC Dana White była jedną z pierwszych osób, która zwróciła uwagę na problem Keatona Jonesa. White chce spotkać się z Jones’em, aby zaprosić go do głównej siedziby UFC.

Niczym lawina, Keaton otrzymał ogromne wsparcie od innych zawodników i zawodniczek oraz UFC Oktagon Girls.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.