Mistrzyni Invicta FC Cris Cyborg zawalczy na Lion Fight14

Mistrzyni wagi piórkowej Invicta FC, Cristiane Justino chce dodać do swojej kolekcji kolejny pas ponieważ planuje wystartować w Muay Thai na gali Lion Fight 14.

Gala Lion Fight 14 odbędzie się 28 marca w The Joint inside Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas i będzie transmitowana przez AXS TV. Justino podpisała kontrakt na kilka walk, ale nadal obowiązuje ją jeszcze kontrakt z Invicta FC. „Cyborg” już walczyła w Lion Fight we wrześniu zeszłego roku odnosząc sukces w walce z Jennifer Colomb pokonując ją przez TKO w trzeciej rundzie. Teraz jej przeciwniczką będzie doświadczona, 25 -letnia Holenderka Jorina Baars, która posiada rekord 25-0-0 w Muay Thai oraz 3-1 w MMA.

„Jesteśmy podekscytowani faktem, że „Cyborg” dołączy do nas 28 marca i stoczy walkę na gali Lion Fight 14. W swojej ostatniej walce, Cristiane absolutnie zdominowała francuską mistrzynię Muay Thai Jennifer Colomb, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, że jest znakomitą przekrojową zawodniczką. Ona może zwyciężać zarówno w MMA jak i Muay Thai. Jest agresywną zawodniczką, która ma siłę i tempo, aby kończyć walki. Myślę, że wygra wiele walk na naszym ringu, a fani już nie mogą się doczekać jej występu,” powiedział CEO Lion Fight Scott Kent.

Justino wygrała 12  z 14 walk MMA , a jej kolejne starcie w obronie pasa przeciwko Ediane Gomes miało się odbyć również w marcu, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby miała wystąpić na dwóch galach w tak krótkim odstępie czasu.

3 thoughts on “Mistrzyni Invicta FC Cris Cyborg zawalczy na Lion Fight14

  1. W ogóle nie interesują mnie kobiece walki i sądzę, że np w MMA – UFC to są potrzebne jak rybie ręcznik… ale Cyborgowa jest wyjątkiem ot tej reguły, jej zjawiskowość jest niekwestionowana. Czekam z niecierpliwością kiedy (a mam nadzieję, że to kiedyś nastąpi) rozkwasi tą nadętą buźkę Rondy Rousey…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *