Mistrzostwa Polski K-1 Rules już za tydzień!

Już za tydzień najważniejsza impreza amatorskiego K-1 Rules w Polsce. O tytuły Mistrzów Polski rywalizować będzie około 200 zawodników z całego kraju. Po zeszłorocznym turnieju w Starachowicach jasne jest, że kto nie przyjedzie do Skarżyska-Kamiennej, ten nie istnieje na polskiej scenie uderzanych sportów walki.

 

 

Kamila Bałanda (Champion Gdańsk, -65kg) będzie bronić zeszłorocznego tytułu Mistrzyni. Piotr Kobylański (Kobe-Gym Gdynia), Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica) czy silna ekipa Palestry Warszawa z Wojtkiem Kosowskim i Jerzym „Jurasem” Wrońskim – to także nazwiska, które przyciągają uwagę wszystkich kibiców K-1. Zabraknie zeszłorocznych zwycięzców w ciężkich wagach – Izuagbe Ugonoh (-91kg) przeszedł na zawodowy boks, gdzie dotychczas pozostaje niepokonany. Wojciech Jastrzębski (+91kg) walczy w ten sam weekend w zawodowej gali w Lublinie. Jednak na ich miejsce w kadrze już czekają następni, głodni sukcesu i doskonale przygotowani. Talentów w Polsce mamy naprawdę sporo!

Dzięki staraniom Organizatorów i patronów medialnych – cały turniej będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Strumień wideo będzie dostępny min. na Oficjalnej Stronie Zawodów, K1Skarzysko2011.KiBo.pl, za darmo. Medialna oprawa zawsze dodatkowo mobilizuje zawodników, a doping kibiców, nawet zza ekranów komputera – zmusza do maksymalnego wysiłku. Dotyczy to także juniorów – bowiem równolegle z seniorskimi Mistrzostwami, na drugim ringu rozgrywać będą się Mistrzostwa Polski Juniorów Low-Kick.

Zapraszamy serdecznie do Hali Sportowej MCSiR, ul. Sienkiewicza 34 – Skarżysko-Kamienna. Walki rozpoczną się w piątkowy wieczór (od 21), potrwają całą sobotę (8-21) i niedzielę (8-13 półfinały, 14-19 finały i dekoracje). Kto nie zdąży dojechać, może zadać pytanie gwiazdom turnieju za pośrednictwem strony internetowej. Dla kogo zagramy fanfary 12 czerwca? Przekonaj się o tym osobiście, nie może Ciebie zabraknąć!


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *