Mistrz WBC w boksie kontra mistrz UFC? Mikey Garcia i Max Holloway wyrazili gotowość do walki

brooklynfights.com / Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czyżby szykowała nam się kolejna walka bokserska między mistrzem WBC w wadze lekkiej i aktualnym mistrzem UFC? Mikey Garcia chce spotkać się w ringu z Maxem Holloway’em.

Niepokonany mistrz wagi lekkiej WBC, Mikey Garcia (37-0, 30 KO) niedawno umieścił w internecie film w którym powiedział, że obecnie pracuje nad zestawieniem walki z mistrzem wagi piórkowej UFC Maxem Holloway’em.

„Jestem bardzo podekscytowany. Chcę przyjechać na Hawaje. Słyszałem, że Hawaje są zainteresowane mną. Chcemy wejść do ringu i dać wam świetną walkę. Patrzymy na Maxa Hollowaya, który jest świetnym zawodnikiem i świetnym mistrzem UFC. On jest najlepszy. Dlaczego więc nie wejść do ringu i nie dać fanom kolejnej świetnej walki?

Max Holloway mówi, że jest gotowy i jest tym podekscytowany. Ja również jestem podekscytowany. Jestem gotowy, chcę tylko wiedzieć, czy Hawaje są gotowe. Rozmawiałem już z Big Benem, promotorem i on też się ekscytuje tym pojedynkiem. Pracujemy nad sfinalizowaniem szczegółów, ale naprawdę nie możemy się doczekać, aby się tam pojawić. Liczymy na zestawienie wszystkiego na kwiecień 2018 r.”

O ile wydaje się, że dwaj zawodnicy wyrazili gotowość i zgodę na pojedynek bokserski, to oficjalne ogłoszenie tego wydarzenia nie zostało jeszcze przedstawione. Dodatkowo w pierwszej kolejności Max Holloway musi stoczyć swoją pierwszą obronę tytułu na której zmierzy się z byłym mistrzem Jose Aldo. Walka zaplanowana jest na gali UFC 218, która odbędzie się 2 grudnia.

2 thoughts on “Mistrz WBC w boksie kontra mistrz UFC? Mikey Garcia i Max Holloway wyrazili gotowość do walki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.