Mistrz Glory wagi ciężkiej zadebiutuje w boksie

Mistrz Glory w wadze ciężkiej, Rico Verhoeven zadebiutuje w zawodowym boksie. Rywalem Holendra nie będzie jednak żaden z reprezentantów szermierki na pięści, ale rosyjsko-niemiecki Kickboxer, Nikolaj Falin. Debiut Verhoevena nastąpi już w najbliższą sobotę.

Falin nie jest jednak 'no namem’. Niemiec wygrał już turniej Biggers Better 5, w którym pokonał min. Damiana 'Turbo’ Trzcińskiego, który w swojej kolejnej walce był przymierzany do walki z Albertem Sosnowskim na gali w Legionowie. Falin ma za sobą występy w Glory i walki z najlepszymi Kickboxerami w Europie. Verhoeven zdobył pas Glory na gali Glory 11, kiedy pokonał Gokhana Sakiego i Daniela Ghitę.

W innych walkach nie zabraknie uznanych nazwisk. W jedynej walce na zasadach Muay Thai zobaczymy weterana gal Siamm, Marco Pique. W walkach Kickboxerskich będziemy mogli zobaczyć min. weterana K-1 MAX, ostatnio będącym bardzo dalekim od optymalnej formy, Gago Drago. Ponadto na gali wystąpi finalista tegorocznego turnieju K-1 MAX, Enriko Kehl.

Walka Muay Thai:
Marco Pique vs. Steeve Valente

Walka bokserska:
Rico Verhoeven vs. Nikolaj Falin

Walki Kickboxerskie:
Enriko Kehl vs. Chad Sugden
Gago Drago vs. Omar Amrani
Darryl Sichtman vs. Kevin Botz
Valdet Gashi vs. Thilo Schneide
Vladamir Toktasynov vs. Viktor Bugotki
Alex Vogel vs. Murat Ouchen
Johanna Kruse vs. Gesiena Arets
Muhammed Merdar vs. Redouane Derras
Samuel Mesfun vs. Gael Baussiere

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *