Mistrz BKFC Luis Palomino rzucił wyzwanie na rewanż Jorge Masvidalowi: „Pamiętaj, że pokonałem cię w 2010 r. cięższego o osiem funtów”

MMAFighting Twitter

Mistrz wagi lekkiej BKFC Luis Palomino wezwał do rewanżu czołowego zawodnika wagi półśredniej UFC Jorge Masvidala, chcąc jeszcze raz go pokonać.

Luis Palomino pokonał Tylera Goodjohna przez jednogłośną decyzję na BKFC 18 w sobotnią noc. 40-letni mieszkaniec Miami posiada teraz doskonały bilans 4-0 w BKFC i jest obecnie mistrzem wagi lekkiej organizacji zestawiającej walki bokserskie na gołe pięści. W swojej karierze Palomino walczył w wadze piórkowej, lekkiej, a nawet półśredniej. Podczas gdy w BKFC dobrze radził sobie w niższych wagach, Palomino jest otwarty na walkę w wadze półśredniej, a to dlatego, że chce rewanżu z jedną z największych gwiazd UFC, Jorge Masvidalem.

Po pokonaniu Goodjohna na BKFC 18, Palomino wziął mikrofon i wyzwał Masvidala do rewanżu. Obydwaj spotkali się na gali G-Force Fights: Bad Blood 3 w styczniu 2010 roku i Palomino wygrał walkę przez niejednogłośną decyzję. Ma on nadzieję, że Masvidal będzie chciał się zrewanżować i tym razem zrobi wagę, ponieważ na pierwszą walkę w wadze 160 funtów, „Gamebred” przekroczył limit o 8 funtów.

„Obczaj to. Jeśli chcesz rewanżu, pamiętaj, że pokonałem cię w (2010) mimo, że byłeś cięższy o osiem funtów. Jeśli chcesz swojego rewanżu – wiem, że jesteś na szczycie UFC, wiem – ale, widziałem jak Dave Feldman (szef BKFC) jest w narożniku niektórych ludzi w walkach bokserskich. Więc ja będę reprezentował BKFC, a ty możesz reprezentować UFC i dam ci rewanż w ringu bokserskim z szacunkiem i za zgodą Dave’a Feldmana.”

O ile w BKFC Palomino prezentuje się znakomicie z rekordem 4-0, to w MMA przegrał cztery ostatnie walki i wydaje się mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie zawalczy z kimś takim jak Masvidal, zwłaszcza, że są w różnych organizacjach. Mimo to, jest to z pewnością warte uwagi starcie dla Palomino, które ma na celu zwrócenie na siebie większej uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *