Mirsad Bektic vs. Darren Elkins i Todd Duffee vs. Mark Godbeer na UFC 209

sherdog.com

Kolejne walki w karcie marcowej gali.

Gala oznaczona numerem 209 wzbogaciła się o ciekawe starcie w kategorii piórkowej, w którym Mirsad Bektic (11-0, 4-0 w UFC, #13 w rankingu UFC) podejmie Darrena Elkinsa (21-5, 11-4 w UFC, #12 w rankingu UFC). Z kolei w wadze ciężkiej, zgodnie z zapowiedzią, do walk powróci Todd Duffee (9-3, 3-2 w UFC), który zmierzy się z Markiem Godbeerem (11-3, 0-1 w UFC).

Bektic w zeszłym roku stoczył tylko jedną walkę w dominującym stylu pokonując Russella Doane’a podczas UFC 204. Wcześniej 25-latek w UFC odprawił Chasa Skelly’ego, Paula Redmonda oraz Lucasa Martinsa.

Elkins jest obecnie na fali trzech kolejnych zwycięstw. Niepokonany od dwóch lat Darren ostatnio odprawiał Roberta Whiteforda, Chasa Skelly’ego i Godofredo Castro.

Duffee, z powodu wielu kontuzji i chorób w ciągu ostatnich 4 lat stoczył tylko 2 walki. W grudniu 2014r. 31-latek potrzebował tylko 33 sekund by znokautować Anthony’ego Hamiltona, z kolei w lipcu zeszłego roku padł pod naporem ciosów świetnie wówczas dysponowanego Franka Mira.

Godbeer ma za sobą tylko jeden pojedynek pod szyldem organizacji UFC, na UFC Fight Night 99 Anglik został poddany przez Justina Ledeta.

Gala UFC 209 odbędzie się 4 marca w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *