Mirko „Cro Cop” Filipovic odpowiada na zarzuty Roya Nelsona o stosowanie „specjalnych suplementów”

Mirko Cro Cop Filipovic Facebook

Po ogłoszeniu w ubiegłym tygodniu pojedynku między Mirko „Cro Cop” Filipovicem a Royem Nelsonem na gali Bellator 200, obydwaj zawodnicy nie tracili czasu na podgrzanie atmosfery przed walką.

Pojedynek zaplanowany na 25 maja na gali Bellator 200 będzie walką rewanżową za starcie z 2011 roku, którego zwycięzcą przez TKO w trzeciej rundzie był Roy Nelson.

Przed walką rewanżową pierwszym, który wytoczył działa jest Nelson, który wspomniał o wcześniejszych problemach Cro Copa z Amerykańską Agencją Antydopingową USADA i poddał w wątpliwość to, co Chorwat wyjdzie do pojedynku czysty bez stosowania – jak sam to ujął – „specjalnych suplementów”. Nelson dodał jednak, że i tak nie ma to dla niego większego znaczenia.

„Myślę, że Cro Cop zdecydowanie poprawia się wraz z wiekiem, ale myślę, że wrócił do stosowania specjalnych suplementów, lepszych suplementów niż zwykle. W całej mojej karierze, jedynym powodem, dla którego ludzie chcą ze mną walczyć lub mają szansę mnie pokonać, jest to, że coś biorą. Ja o tym wiem, że wszyscy po prostu jadą na tym. To jedna z tych kwestii, która sprawia, że rywalizacja idzie pod górę. Jeśli możesz temu zapobiec, świetnie, ale ostatecznie po prostu idę tam i walczę z kimkolwiek z kim chcą, abym walczył.”

Mirko Filipovic bardzo szybko zareagował na słowa Roya Nelsona odpowiadając mu w ten sposób:

„Drogi Roy’u Nelsonie, nie musisz się martwić, że stosuję jakiekolwiek „specjalne suplementy”, jak twierdzisz. Jedyne „specjalne suplementy”, których używam to 2 ciężkie i krwawe treningi dziennie, pięć dni w tygodniu. Będę badany, podobnie jak wszyscy inni, podczas przygotowań do walki, przed i zaraz po walce. Możesz być spokojny i zacznij myśleć o dobrym usprawiedliwieniu po tym, jak złoję twój gruby tyłek za brak szacunku, a masz do 25 maja wystarczająco dużo czasu. Zrób mi przysługę i zgol tę obrzydliwą brodę, wyglądaj jak profesjonalny zawodnik i okaż szacunek swojemu przeciwnikowi. Powodzenia!”

5 thoughts on “Mirko „Cro Cop” Filipovic odpowiada na zarzuty Roya Nelsona o stosowanie „specjalnych suplementów”

  1. No ciekawe że forma przszła akurat po uwolnieniu się od USAD-y i walkach w Japonii :p Nie zapominajcie, że sam się przyznał do stosowania HGH w kuracji barku ale uniknął kary przechodzą na emeryturę którą szybko zakończyk kontraktem z RIZIN 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.