MINUTOR Energia Armia Fight Night 8: Sebastian Romanowski wstępuje w szeregi Armia Fight Night!

10 lat doświadczenia i 23 zawodowe walki – z takimi liczbami na swoim koncie zasila szeregi Armia Fight Night Sebastian Romanowski (14-8-1), który swój debiut w organizacji miał rozpocząć od starcia z szer. Sylwestrem Millerem (9-3).

Starcie TOPowych zawodników kategorii koguciej miało błyszczeć jako CO-MAIN EVENT gali Minutor-Energia Armia Fight Night VIII, która odbędzie się już za 3 tygodnie w Gliwicach.

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 odbędzie się 11 września w Arenie Gliwice.

Na 12 godzin przed ogłoszeniem zestawienia, weteran organizacji – szer. Sylwester Miller – doznał urazu podczas sesji sparingowej z Krzysztofem Gutowskim, a walka stanęła pod dużym znakiem zapytania.

„Zdrowie zawodnika jest najważniejsze, na tym etapie nie mogę powiedzieć nic więcej, ponad to, że jesteśmy w stałym kontakcie z Sylwkiem i czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Nie ukrywam, że już zaczęliśmy szukać zastępstwa dla Sebastiana Romanowskiego” – mówi Filip Bątkowski.

Nazwiska Romanowski fanom MMA nie trzeba przybliżać, Tomasz niedawno zwyciężył finał programu „Tylko Jeden”. Natomiast nowy nabytek Armia Fight Night – Sebastian – może poszczycić się jeszcze większym doświadczeniem w sportach walki od brata. Cage Warriors, KSW, FEN – w tych czołowych organizacjach dotychczas oglądaliśmy popularnego „Szczenę”.

Mistrz Patryk Surdyn, związany z organizacją Jakub Wikłacz, a może nazwisko zza granicy…

Kto podejmie debiutującego na wojskowym polu bitwy Romanowskiego?

Organizacja zapewnia, że znajdzie godne zastępstwo i możliwe, że nie będzie to walka na standardowych zasadach MMA…

Poczujcie te emocje na własnej skórze : bilety na eventim.pl.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *