Minotauro Nogueira o walkach GSP vs. Anderson Silva, oraz Junior dos Santos vs. Brock Lesnar

(fot. mmamania.com)

Georges St. Pierre vs. Anderson Silva:
„GSP jest świetnym zapaśnikiem, ma świetne jiu jitsu. Jest dobrym stójkowiczem, lecz nie na takim poziomie jak Anderson. Myślę, że to będzie kluczem w tej walce, dystans i techniki w stójce. Anderson jest również bardzo dobry w parterze. Ma świetne jiu jitsu. Jest silniejszy, większy, i szybszy. Tak właśnie Anderson wygra tę walkę.”

Junior dos Santos vs. Brock Lesnar:

„To będzie również świetna walka. Brock Lesnar nie da rady zastopować Dos Santosa. Cigano jest bardzo dobry, ma szybkie ręce. Dos Santos jest brązowym pasem jiu-jitsu, ale odbierze swój czarny pas jeszcze przed walką, ponieważ jego umiejętności na ziemi są bardzo dobre. Widzę jak z walki na walki jest coraz lepszy. Junior ma świetne poddania, i pokaże to w walce z Brockiem jeśli znajdzie się z nim na ziemii. Nie wydaje mi się, żeby Brock wytrzymał z nim w stójce. Cigano jest aktualnie najlepszym strikerem w wadze ciężkiej. Brock jest bardzo dobrym zapaśnikiem, więc trenujemy z Juniorem obrony przed obaleniami. Myślę, że może dojść do niespodzianki i Junior podda Brocka jakąś dźwignią.”

7 thoughts on “Minotauro Nogueira o walkach GSP vs. Anderson Silva, oraz Junior dos Santos vs. Brock Lesnar

  1. A co ma mowic ze zawodnicy z jego teamu sa gorsi od swoich potencjalnych przeciwnikow co do Silvy to napewno przewaga w warunkach fizycznych, co do Cigano to tez ma racje co do jego rak, ale zagadka jest parter.

  2. Patrząc na ostatnie walki Silvy i GSP nie widzę w Andersonie faworyta tej walki. Szczęśliwa wygrana z Sonnenem, szybki nokaut z Belfortem budzą mieszane uczucia. GSP od wielu walk demoluje swych rywali. Może nie są to dla wielu efektowne wygrane, ale przecież od dawna nikt nie wygrał z nim ani jednej rundy…

  3. marius:
    A co ma mowic ze zawodnicy z jego teamu sa gorsi od swoich potencjalnych przeciwnikow

    Dokladnie. Obie walki niezmiernie ciekawe. JDS i Brock – zawodnicy rozniacy sie niemal we wszystkim. Jednoczesnie obaj na podobnym poziomie. Anderson i GSP… walka o absolutne przodownictwo w p4p…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *