Milczarek i Kalata v-ce mistrzami świata MMA, Linowski trzeci

Historyczny sukces Polaków w Las Vegas. Aleksandra Milczarek i Marcin Kalata zostali v-ce mistrzami świata MMA na zakończonych w Las Vegas pierwszych Mistrzostwach Świata amatorskiego MMA. Ponadto Karol Linowski zdobył brązowy medal. Niedosyt pozostał, bo Kalata z powodu złamanej ręki nie mógł wystąpić w finale. Poniżej relacja z ostatniego dnia zawodów, w którym brała udział kadra prowadzona przez Mirosława Oknińskiego i Pawła Harasima.

Regeneracja po walkach i odpoczynek i przygotowania przed finałem. Ola zapoznała się z oktagonem :). Jutro będzie bitwa przed. Na rozpoczęcie finałów odbędą się dwie walki pokazowe – show – bez werdyktu. Kolejny raz zaprezentować się będzie mógł Łukasz Siwiec, który pierwszą swoją walkę na turnieju niestety przegrał. Aleksandra „Polski czołg” Milczarek stoczy walkę o pierwsze w historii Mistrzostwo Świata na UFC Fan Expo. Walki finałowe odbędą się w oktagonie UFC. Imprezę obserwować będą łowcy talentów z UFC. Trzymać kciuki za Ole ! Oprócz tego należy wspomnieć, że ekipa z Polski przywiezie jeszcze dwa medale: Karol Linowski w kat. 93kg wywalczył brąz, natomiast Marcin Kalata w kat. 120kg przywiezie srebro (niestety złamana ręka uniemożliwiła mu udział w walce finałowej o złoto). Celem wyjazdu był jeden medal, na 5 zawodników, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Świata mamy 3 medale! Jutro gala UFC 175, tu w Las Vegas – nie zabraknie nas:)