Mike Perry vs Vicente Luque na UFC Fight Night 156

fansided.com / Rainhold Matay-USA TODAY SPORTS

Mike Perry powróci do Oktagonu na sierpniowej gali UFC Fight Night 156 w Urugwaju, podczas której zmierzy się z Vicente Luque.

Pojedynek potwierdził Ariel Helwani z ESPN po doniesieniach od @MMAUncensored.

Mike Perry (13-4) swoją ostatnia walkę stoczył podczas kwietniowej gali UFC Fight Night 150 w Sunrise, gdzie pokonał przez jednogłośną decyzję Alexa Oliveirę. Platynowy Mike uzyskał bilans 2-3 w ostatnich pięciu walkach wygrywając jeszcze z Paulem Felderem przez niejednogłośną decyzję i ponosząc porażki z Santiago Ponzinibio, Maxem Griffinem i Donaldem Cerrone.

Tymczasem Vicente Luque (16-6-1) stanie do pojedynku z Mike’m Perry’m mając za sobą bardzo dobrą serię pięciu zwycięstw z rzędu. Należy dodać, że wszystkie te walki wygrał przed czasem. The Silent Assassin pokonał Niko Price’a, Chada Laprise, Jalina Turnera, Bryana Barberenę i Derricka Krantza w ostatniej walce na UFC Fight Night 152 w Rochester. Ostatnia porażka Vicente Luque miała miejsce w maju 2017 roku w walce z Leonem Edwardsem.

Nie trzeba dodawać, że Mike Perry będzie musiał być w absolutnie najlepszej formie, jeśli chce zatrzymać Vicente Luque i zakończyć jego serię zwycięstw.

Walką wieczoru gali UFC Fight Night 156 będzie pojedynek kobiet o tytuł wagi muszej między mistrzynią Valentiną Shevchenko i Liz Carmouche. Gala odbędzie się 10 sierpnia w Montevideo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *