Mike Perry podpisał kontrakt z Bare Knuckle FC

Chris Unger/Zuffa LLC

Kolejny weteran UFC powalczy na gołe pięści.

Wczoraj portal MMAFighting.com poinformował, że Mike Perry (14-8, 7-8 w UFC) jest kolejnym zawodnikiem zakontraktowanym przez organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

Sam zawodnik nie krył swojego zadowolenia z podpisanej umowy.

Pomińmy wszystkie formalności! Sport się rozwija, ja jestem tutaj po to, by wzbudzać strach w sercach moich przeciwników. Mam zamiar zastraszyć świat gdy pokażę co naprawdę dobry specjalista od sportów walki może zrobić gołymi pięściami. Rozbroję oponentów i osiągnę chwałę w sportach walki za czym tęsknię przez całe życie. Będę koronowanym królem ulic i królem sportów walki!

Perry ma za sobą 15 występów w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. W ostatnich latach nie wiodło mu się jednak dobrze – z 5 ostatnich walk wygrał tylko starcie z Mickeyem Gallem. Po porażce w starciu z Danielem Rodriguezem, Amerykanin zapowiadał, że w kontrakcie ma jeszcze jedną walkę. Nieznane są warunki szybszego rozstania z UFC.

Mike ma za sobą także incydenty poza oktagonem, w przeszłości zdarzyła mu się bójka w barze a przez byłą żonę był oskarżany o przemoc domową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *