Michelle Waterson – Chcę być pierwszą, która pokona Joannę Jędrzejczyk

Michelle Waterson (14-4) ma za sobą dwie zwycięskie walki w UFC i już w ten weekend będzie chciała zdobyć trzecie zwycięstwo w walce z Rose Namajunas (5-3) na gali UFC on FOX 24.

„Karate Hottie” od pewnego czasu już mówi o tym, że chce walczyć o tytuł wagi słomkowej i w przypadku wygranej walki z Rose Namajunas, to trzecie zwycięstwo znacząco przybliży ją do pojedynku o pas, który jest w posiadaniu Joanny Jędrzejczyk. Jeżeli Jędrzejczyk obroni po raz kolejny tytuł w walce z Jessicą Andrade na gali UFC 211, to bardzo możliwe, że Waterson dostanie walkę o pas.

Michelle Waterson opowiedziała o swoich aspiracjach dotyczących walki z Joanną Jędrzejczyk i zdobycia tytułu.

— Rozmawialiśmy na ten temat i jesteśmy za tym jeżeli dojdzie do tej walki, ale będę podekscytowana każdą walką jaką zestawi mi UFC. Uważam, że Rose jest znakomitym zestawieniem po wygranej walce z Paige VanZant z którą obydwie wałczyłyśmy. Rose jest sklasyfikowana wyżej ode mnie, więc jeśli mam walczyć z kimś z kim pokażę, że jestem gotowa na walkę o pas, to Rose jest znakomitą rywalką. To jest mój cel na ten rok — walka o pas. Chce być pierwszą, która pokona Joannę w UFC.

One thought on “Michelle Waterson – Chcę być pierwszą, która pokona Joannę Jędrzejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *