Michel Pereira chce walczyć z Nate’em Diazem i Jorge Masvidalem, ponieważ ten drugi wysłał prywatną wiadomość do jego żony

Michel Pereira chce stoczyć walkę z Jorge Masvidalem, ale nie chodzi tylko o to, aby doprowadzić do pojedynku na wysokim poziomie.

Wschodzący pretendent do tytułu mistrza wagi półśredniej UFC po swojej ostatniej wygranej w oktagonie wyzwał na pojedynek mistrza BMF Jorge Masvidala oraz Nate’a Diaza. Pereira (28-11 MMA, 6-2 UFC) pokonał doświadczonego weterana Santiago Ponzinibbio przez niejednogłośną decyzję w co-main evencie sobotniej gali UFC Fight Night 206. Była to jego piąta wygrana z rzędu w UFC, do tego z bonusem za walkę wieczoru.

Brazylijczyk zaraz po zwycięstwie wziął na celownik dwie największe gwiazdy UFC.

„Bardzo chcę walczyć z Nate’em Diazem, bo myślę, że byłoby naprawdę fajnie, gdybyśmy się nawzajem sponiewierali” – powiedział Pereira na konferencji prasowej. „Myślę, że to byłaby naprawdę fajna walka. Myślę, że zrobilibyśmy show dla wszystkich fanów.

A także z Jorge Masvidalem, ponieważ mam z nim mały problem i chcę go rozwiązać”.

Wyzwanie Pereiry w stosunku do Masvidala jest bardziej osobiste niż w przypadku Diaza. „Demolidor” twierdzi, że Masvidal wszedł w bezpośrednie wiadomości jego żony na Instagramie i to mu się nie spodobało.

„Wysłał emotkę do mojej żony – emotkę z dwiema rękami złożonymi razem jak do modlitwy” – wyjaśnił Pereira. „Wysłał to do mojej żony, ale nie wysłał tego do mnie. I wiesz, nigdy się z nim nie spotkałem, nigdy nie miałem okazji go o to zapytać. Stwierdziłem, że chcę to zrozumieć, ale równie dobrze mogę to zrobić w oktagonie. Więc załatwimy to tam”.

Masvidal następnie zaprzeczył temu oskarżeniu i wystosował oświadczenie w mediach społecznościowych:

„Jak bardzo zwariowany jest świat i jak daleko zaszło społeczeństwo, że ten idiota Pereira wykorzystuje swoją żonę, aby mieć nadzieję, że pewnego dnia dostanie wypłatę i dlatego stworzył fałszywą narrację, aby spróbować dostać walkę ze mną, kiedy wyraźnie widzi, że ona wślizgnęła się do moich prywatnych wiadomości? Życzę wam wszystkiego najlepszego #marriagecounselor”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *