Michał „Sztanga” Fijałka w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 5

Organizatorzy Areny Berserkerów 5 ogłosili, że po raz kolejny w walce wieczoru wystąpi jeden z najlepszych polskich zawodników wagi półciężkiej – Michał „Sztanga” Fijałka.

Zgromadzeni fani podczas ostatniej Areny Berserkerów byli pod wrażeniem main eventu pomimo porażki ich faworyta. Bezpardonowa wymiana ciosów, kilka zwrotów akcji i świetne widowisko sportowe, takie walki chcą oglądać sympatycy mieszanych sztuk walki. Obaj fighterzy zostali nagrodzeni naprawdę gromkimi brawami co tylko potwierdza nasze słowa. Na piątej Arenie, która odbędzie się już 1 marca, stargardzka publika zobaczy jeszcze raz w walce wieczoru Michała Fijałkę! Zawodnik reprezentujący Berserkers Team od lat plasuje się w czołówce kategorii półciężkiej w Polsce. Po pięknej, ale przegranej walce z Karolem Celińskim szybko wrócił na pasmo zwycięstw pokonując przez poddanie Mateusza Ostrowskiego. Według wielu fanów dwa ostatnie starcia Sztangi mogą śmiało kandydować w plebiscycie pod tytułem „Walka roku”.

Rozwój Michała i jego walki śledzę od wielu lat, jest to zawodnik walczący bardzo inteligentnie mówiąc w żargonie MMA jest ‘poukładanym’ fighterem, ale co pokazały jego dwie ostatnie walki potrafi też zaryzykować i postawić na agresywne wymiany bokserskie i show. Michał dla wielu młodych zawodników jest wzorem do naśladowania. Jest to zawodnik pokorny, słuchający się trenerów, twardo stąpający po ziemi i co najważniejsze chcący się rozwijać i ciężko pracować. W Stargardzie Szczecińskim po raz kolejny chcemy zobaczyć Sztangę, który z zaciśnietymi zębami wstaje po knockdownie i atakuje z zdwojoną siłą . Bagi dba o poziom sportowy naszej gali i mogę zagwarantować fanom, że jego zawodnicy pod żadnym pozorem nie dostaną taryfy ulgowej, to samo będzie tyczyć się Michała, po raz kolejny staranie selekcjonujemy jak najlepszego rywala – zapowiedział współorganizator Robert Siedziako

BILETY DOSTĘPNE NA KUPBILET.PL
ARENA BERSERKERÓW 5 EXPED CUP
Hala Sportowa OSiR
ul. Pierwszej Brygady 1
Stargard Szczeciński
2014-03-01 Godz.18:00

Informacja prasowa

One thought on “Michał „Sztanga” Fijałka w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *