Michał Materla vs. Melvin Manhoef na KSW 29

Holender po raz drugi zawalczy dla polskiej organizacji.

Właśnie poznaliśmy przeciwnika których zawalczy z Michałem Materlą (20-4) na KSW 29. Będzie nim Melvin Manhoef (28-11-1 1 NC). 38-latek walczył już na evencie polskiej organizacji przy okazji gali oznaczonej numerem 23. Wtedy przegrał z Mamedem Khalidovem przez poddanie w I rundzie.
Melvin ostatni raz walczył 27 kwietnia szybko nokautując Evangelistę Santosa.

Michał również stoczył 1 walkę w 2014r. Na KSW 26 jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jaya Silvę.

Walka Materla vs. Manhoef odbędzie się 6 grudnia a jej stawką będzie mistrzowski pas wagi średniej. Przed tą konfrontacją obaj zawodnicy mają już zaplanowane walki. Michał 4 października podejmie Jorge Luisa Bezerrę a Manhoef 19 września zawalczy z Dougiem Marshallem.

10 thoughts on “Michał Materla vs. Melvin Manhoef na KSW 29

  1. Nawet Mamed zwatpil w stojke jak poczul ciezkie rece Melvina. Skoro Manhoef nokautowal w Pride w Openweight tzn ze pojscie z nim na wymiane w 84kg to istne szalenstwo i jak zobacze Cipka jak sie z nim boksuje, to przestaje mu kibicowac. A jak dotad jestem jego fanem mimo brakow jakie ma. Ps jeszcze jest brazol na ksw28, ktory ma mega parter i zero stojki, ktory na bank spierdzieli do parteru zaraz po gongu. Okaze sie jak dobrze sie Cipek kula, bo braki bjj wyszly kiedy przez cala runde nie mogl zapiac Jaya Silvy. A Jay to zwykly puncher. Te 2 walki pokaza z jakiej gliny jest Cipek.

  2. Mamed nie ma najwyzszej lotów stójki sporo kopie a jego kombinacje nie powalają.Według mnie on walczy stójkowo tylko poto by doprowadzić do parteru i poddać. Dlatego z Melvinem nie wchodził w wymiany.Materla też będzie szukał parteru moim zdaniem,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.