Michał Materla kontuzjowany, walka z Manhoefem przesunięta na KSW 30

Niestety tak hucznie zapowiadany pojedynek o pas wagi średniej na KSW 29 między Michałem Materlą i Melvinem Manhoefem nie dojdzie do skutku z powodu kontuzji Polaka.

Federacja KSW z przykrością informuje, że mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla nie wystąpi na KSW 29, 6 grudnia w Krakowie. Podczas przygotowań do pojedynku z Holendrem Melvinem Manhoefem szczecinianin złamał kość śródstopia i w efekcie będzie musiał pauzować przez najbliższych kilka tygodni.

Mistrzowskie starcie Materli z Mahoefem zostaje tym samym przesunięte na galę KSW 30, która odbędzie się w pierwszym kwartale 2015 roku.

Informacja prasowa

10 thoughts on “Michał Materla kontuzjowany, walka z Manhoefem przesunięta na KSW 30

  1. Okazało się, że będzie publika, Więc będzie kasa. WIedzą już ile osób wykupiło pprv więc wycofują pseudo kontuzją zawodników i szukają tańszych , że by jeszcze więcej zarobić!!. Jaka w tym prawda – tego nikt nie wie . Szkoda, że zawodnicy w federacji KSW są to tzw emeryci mma.. Zaproście kogoś dobrego młodego kto triumfuje na światowych galach itp. zaproście kogoś kto w końcu pokaże szkołę MMA..Mmahmed ty weź wkońću walnij do UFC bo niedługo emerytura i nici ze światowej kariery i pasa UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.