Michal Kozmer nowym rywalem Łukasza Chlewickiego na FA7

Ze strony Fighters Arena:

Bardzo przykrą informację otrzymaliśmy wczoraj z czeskiego obozu Alesa Jeziska. Jak informują nas południowi sąsiedzi: „Na jednym z treningów przed nadchodzącą walką Ales Jezisek naderwał mięsień prosty brzucha i kontuzja ta wyeliminowała go z walki wieczoru gali Fighters Arena 7, która 20 kwietnia odbędzie się w Sieradzu.”

Nowym rywalem Łukasza Chlewickiego został klubowy kolega Jeziska z Jayman MMA Fighting System Michal Kozmer(8-3). 17-letni zawodnik znany jest polskim kibicom z dwóch walk z Mariuszem Radziszewskim i Arturem Sowińskim.

Szef organizacji Fighters Arena Marcin Jesiotr nie ukrywa, że trudniejszym rywalem dla „Saszy” byłby Jezisek ale nie skreśla szans utalentowanego młodego zastępcy:

„MMA jest sportem nieprzewidywalnym dlatego kochają go kibice. Niestety niespodzianki dzieją się nie tylko w oktagonie ale również poza nim. W największych organizacjach na świecie zdarzają się podobne sytuacje. Ostatnie UFC to najlepszy przykład tego o czym mówię. Cóż zrobić takie jest życie, taki jest sport. Trzeba życzyć Alesowi szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu do klatki. W rezerwie przed tym pojedynkiem mieliśmy młodego Michala Kozmera i to właśnie on stanie przed życiową szansą. Nie przekreślam jego szans w pojedynku z zawodnikiem Fighters Areny Łukaszem Chlewickim”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *