Michael Page uważa, że Paul Daley unika walki z nim bo się boi

Bellator Twitter

Wygląda na to, że będziemy świadkami długiej rywalizacji między Michaelem Page i Paulem Daley’em, ale jak na razie tylko rywalizacji na słowa.

Niedawno pojawiły się doniesienia mówiące o zestawieniu tych dwóch zawodników ze sobą w walce na gali Bellator 179. Paul Daley zdementował jednak te informacje, a niedługo potem organizacja ogłosiła, że „Semtex” zawalczy z debiutującym w Bellatorze Rorym MacDonaldem.

„Venom” zgodził się natomiast na pojedynek z Derekiem Andersonem. Page będzie próbował utrzymać swój czysty rekord podczas majowej gali. Będzie to jego trzynasta zawodowa walka.

Michael Page rozmawiał z FloCombat i powiedział, że doszły go słuchy mówiące o tym, że Paul Daley odrzucił walkę z nim,  ponieważ uważa, że Page jest mało doświadczony. „MVP” twierdzi, że takie zachowanie Daley’a, to nic innego jak unikanie walki.

— To jakieś brednie. To niewiarygodne brednie. On powiedział, że nie jest pewien, czy jestem wystarczająco doświadczony. Zobaczmy na kilku jego poprzednich przeciwników, wtedy tego nie kwestionował. To nie ma nic wspólnego z moim doświadczeniem. To ma natomiast wiele wspólnego ze strachem. On naprawdę nie chce teraz ze mną walczyć i ja to rozumiem.

One thought on “Michael Page uważa, że Paul Daley unika walki z nim bo się boi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *