Michael Page stoczy swoją drugą walkę bokserską 15 czerwca

Bellator Twitter

Już wiadomo, że swoją kolejną walkę Michael Page stoczy 15 czerwca w ringu bokserskim. Będzie to dla „Venoma” bardzo szybki powrót do rywalizacji po zwycięstwie z Davidem Rickelsem na gali Bellator 200.

Michael Page stoczy swoją drugą zawodową walkę bokserską. Page zadebiutował w boksie w październiku 2017 roku na gali zorganizowanej przez grupę promotorską Davida Haye. Page pokonał hiszpańskiego zawodnika Jonathana Castano przez TKO w trzeciej rundzie.

Reprezentant klubu London Shootfighters nie ukrywał po ostatniej walce w Bellatorze, że chce kontynuować karierę bokserską równolegle z karierą MMA. Jest to jednak bardzo ważny moment w karierze Page’a, ponieważ ma on jeszcze tylko jedną walkę w kontrakcie z Bellatorem.

Serwis MMANytt.com podał informację, że przeciwnik Page’a nie został jeszcze przedstawiony, ale gala ma się odbyć w York Hall, Bethnal Green w Londynie i Joe Joyce ma na niej bronić tytułu mistrza wagi ciężkiej Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Gala serii Fight Night będzie promowana przez Davida Haye i Richarda Schaefera oraz grupę promotorską Hayemaker Ringstar i będzie transmitowana na żywo w brytyjskiej telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *