Michael Page o Paulu Daley’u: „Uważam, że on jest kompletną p***ą i idiotą”

To nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, kiedy Michael Page rzuca tak ostre słowa w kierunku swojego niedoszłego, ale być może przyszłego rywala Paula Daleya.

Być może jest to sposób Page’a na budowanie gruntu przed pojedynkiem z Daleyem, ponieważ podobną sytuację mieliśmy już wcześniej, kiedy zestawiano ze sobą tych dwóch zawodników. Zarówno Page i Daley toczą ze sobą zaciekły spór i wojnę na słowa mimo tego, że obaj byli kiedyś kolegami, ale te dni już dawno minęły. Doszło nawet do tego, że Daley rzucił się w tłumie na Page’a, po tym jak „Semtex” przegrał walkę z Rorym MacDonaldem na gali Bellator 179. Daley mówi, że wynika to z tego, że Page wspominał o jego matce w podkaście.

Serwis MMANYTT rozmawiał Page’em, który powiedział, że nie może doczekać się pojedynku z Daley’em , który według niego odbędzie się pod koniec tego roku. „Venom” wyraził również swoją niechęć do osoby Paula daley’a.

„Nienawidzę tego faceta, w ogóle go nie lubię. Myślę, że on jest kompletną p****ą, idiotą, jakiekolwiek inne obraźliwe słowa chcesz użyć, po prostu ich użyj, nie lubię go. Nie mam dla niego za grosz szacunku, zwłaszcza za to, w jaki sposób się zachowuje. Dosłownie, tak jak powiedziałem, kiedy to wszystko się zaczęło – rozmawiałem z tobą o tym wcześniej – a zaczęło się od tego, że zaczął mnie obrażać i nie okazywał mi szacunku. Wiem, że jest znaną postacią i ma wielką gębę, ale wydaje mi się to zabawne, że nigdy tego nie powiedział, kiedy siedziałem obok niego. Nie wydaje mi się, żebym był tak zirytowany, gdyby usiadł obok mnie jako Paul Daley, którego znałem wcześniej i który dużo gadał. Przynajmniej było to na neutralnym terenie i miałem szansę na odpowiedź. Kiedy mówisz coś losowo na stronach internetowych innych osób, jest to niepotrzebne. Myślałem, że mamy inne poziomy szacunku wobec siebie, ale ja nie mam dla niego szacunku. Nie mogę się doczekać, kiedy urwę mu głowę.”

Być może życzenie Michaela Page’a się spełni, ponieważ obydwaj zawodnicy będą uczestnikami turnieju Grand Pris wagi półśredniej i obaj podpisali nowe kontrakty z Bellatorem. Na razie nie wiadomo, czy zmierzą się ze sobą już w pierwszej walce na turnieju, czy dostaną innych przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *