Michael Page chce jak najszybciej wrócić do ringu bokserskiego

Christopher Lee/Getty Images for Hayemaker Ringstar

Niepokonany zawodnik wagi półśredniej Bellatora Michael Page chce ponownie wrócić na ring, aby stoczyć swoją drugą walkę bokserską.

Michael Page wrócił po dłuższej przerwie do rywalizacji w MMA na gali Bellator 200 na której pokonał Davida Rickelsa przez werbalne poddanie w drugiej rundzie. Podczas gdy Page chce jak najszybciej wrócić do akcji i stoczyć kolejną walkę w klatce, równie szybko chce założyć rękawice bokserskie i stanąć ponownie w ringu o czym rozmawiał w ostatnim odcinku The MMA Hour.

„Właściwie to interesuje się kolejną walką bokserską, dlatego chcę jak najszybciej stoczyć walkę i mam nadzieję, że to się uda. Jest jeszcze kilka rzeczy, które musimy załatwić, a następnie idziemy prosto do MMA. Czuję się śmiesznie świeżo, ponieważ jak widzieliście, w tej walce nie zostałem nawet dotknięty i nie jestem kontuzjowany. Jestem gotowy do akcji. Wróciłem już na siłownię, pracuję nad kolejnymi ruchami i ulepszam siebie, więc nie mogę się już doczekać ponownego wejścia do klatki oraz ringu i pokazania siebie oraz pokazania tego, co mogę zrobić.”

Michael Page zadebiutował w boksie w październiku 2017 roku w walce z Jonathanem Castano w pierwsze  gali Haymaker Ringstar Fight Night. Page związał się z grupą promotorską Davida Haye i w pierwszej walce pokonał Castano przez TKO w trzeciej rundzie. Na „Venoma” spadła wówczas spora krytyka ze strony fanów MMA, którzy uważali, że unika on rywalizacji w klatce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.