Michael Chandler vs. Brent Primus 2 w rozpisce kwietniowej gali Bellator

MMA Fight Night Live

Organizacja Bellator szykuje rewanż pomiędzy Brentem Primusem oraz Michaelem Chandlerem.

Michael Chandler (17-4) zmierzy się z Brentem Primusem (8-0) w rewanżowym pojedynku o pas kategorii lekkiej, który odbędzie się podczas gali Bellator, 13 kwietnia w St. Charles. Obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą podczas gali Bellator 180 w Nowym Jorku – pojedynek przez TKO wygrał Primus, a Chandler doznał poważnej kontuzji nogi.

Michael Chandler stracił swój mistrzowski pas w pojedynku z Brentem Primusem. Primus wygrał przez TKO (kontuzja nogi Chandlera) podczas gali Bellator w Nowym Jorku. Przed przegraną z Primusem, Chandler znajdował się w passie 4 zwycięstw z rzędu. Swój ostatni pojedynek w klatce Bellatora stoczył podczas gali w Inglewood, pokonując Goitiego Yamauchiego przez jednogłośną decyzję.

Brent Primus to niepokonany zawodnik oraz aktualny mistrz organizacji Bellator w kategorii lekkiej. Praktycznie przez całą swoją karierę występuje w organizacji Bellator, dla której stoczył 6 pojedynków – wszystkie wygrane. Pokonanie Michaela Chandlera, było dla niego największym zwycięstwem w karierze. Od czasu zdobycia mistrzowskiego pasa, nie odbył żadnego pojedynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *