Michael Chandler vs. Benson Henderson II w planach na galę Bellator 7 sierpnia

mmajunkie.com

Rewanżowe starcie lekkich najprawdopodobniej już za miesiąc.

Jak poinformował portal Combate, organizacja Bellator ma powrócić do organizacji swoich eventów w następny piątek z galą, która ma odbyć się w Uncasville.

Poinformowano też, że organizacja pracuje nad zestawieniem Michaela Chandlera (20-5) do walki z Bensonem Hendersonem (28-8, 11-3 w UFC) na gali 7 sierpnia.

Lekcy po raz pierwszy rywalizowali ze sobą w listopadzie 2016r., w walce wieczoru gali oznaczonej numerem 165 Chandler pokonał rywala niejednogłośną decyzją sędziów po 25 minutach pojedynku. Rewanż był planowany już na galę w Japonii jednak wtedy Benson wycofał się z powodu kontuzji.

Chandler w zeszłym roku walczył dwa razy – w maju niespodziewanie i szybko został znokautowany przez mistrza wagi piórkowej, Patricio Freire a w grudniu bez problemów poradził sobie z Sidneyem Outlawem na gali w Japonii.

Henderson jest obecnie na fali aż czterech kolejnych zwycięstw, były mistrz UFC na przestrzeni 1,5 roku pokonał kolejno: Rogera Huertę, Saada Awada, Adama Piccolottiego i Mylesa Jury’ego.

One thought on “Michael Chandler vs. Benson Henderson II w planach na galę Bellator 7 sierpnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *