Michael Chandler nie był pod wrażeniem występu Paula Daley’a i wyzwał go do walki

Twitter @CourtneyHendo_

Mistrz wagi lekkiej Bellatora Michael Chandler oczekując na kolejny pojedynek rozpoczął kampanię promującą walkę zarówno w wadze lekkiej jak i półśredniej.

Jeśli chodzi o wagę półśrednią, to Chandler odniósł się do ostatniej walki Paula Daley’a z Brennanem Wardem na gali Bellator 170 i jego efektownego nokautu.

Michael Chandler umieścił na swoim Twitterze wpis w którym napisał, że jeden z czołowych pretendentów do tytułu wagi lekkiej Josh Thomson boi się wyjść z nim do walki. Chandler dolał również oliwy do ognia poruszając temat jego rywalizacji z braćmi Freire.

„Josh Thomson boi się ze mną walczyć. Myślę, że czas to odpuścić i zająć się pracą od 9 do 17. Patricio „Pitbull” Freire jest za małym i mało istotnym przeciwnikiem, a poza tym słyszałem, że schodzi do wagi muszej. Podejmę walkę ze wszystkimi w wadze między 155 i 170 funtów wliczając w to ciebie Paul Daley.

Twój ostatni występ nie zrobił na mnie wrażenia. Do dzieła, a ja wybiorę to, co najlepiej mi odpowiada. Duże psy muszą jeść.”

Michael Chandler w ostatniej walce na gali Bellator 165 obronił tytuł wagi lekkiej pokonując przez niejednogłośną decyzję Bensona Hendersona. Wcześniej w walce z jednym z braci Freire, Patricky, Chandler stoczył pojedynek o wakujący tytuł wagi lekkiej i pokonał go przez nokaut. Chandler bardzo chciał zmierzyć się z Joshem Thomsonem, którego uważa za najlepszego pretendenta po jego dwóch wygranych pojedynkach przed czasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.