Michael Bisping kontuzjowany, najprawdopodobniej nie zawalczy do maja

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi średniej będzie pauzował przez kolejne tygodnie.

Fani, którzy niecierpliwie czekają na drugą obronę pasa w wykonaniu Michaela Bispinga (30-7, 20-7 w UFC) (najprawdopodobniej w starciu z Yoelem Romero) muszą uzbroić się w dodatkową cierpliwość. Jak informuje John Pollock z The MMA Report Anglik doznał kontuzji kolana i wymaga jego operacji. To wyklucza walki 37-latka co najmniej do maja.

Bisping po pokonaniu C.B. Dollawaya, Thalesa Leitesa i Andersona Silvy dzięki kontuzji Chrisa Weidmana dostał szansę walki o mistrzowski pas na UFC 199. Niespodziewanie Michael znokautował Luke’a Rockholda i odebrał mu pas. W pierwszej obronie mistrzowskiego tytułu Anglik wypunktował Dana Hendersona.

6 thoughts on “Michael Bisping kontuzjowany, najprawdopodobniej nie zawalczy do maja

  1. A jeszcze potem rehabilitacja sie moze przeciagac, Romero w koncu podirytowany czekaniem wezmie inna walke, wtedy Bisping szybko wyzdrowieje i znowu zacznie rzucac wyzwania kazdemu od Conora po Sakurabe, byle mniejszy, starszy lub nie w szczytowej formie…

  2. To jedyny sposób żeby być w posiadaniu paska nieco dłużej. Czy Romero czy Krokodyl łeb by mu urwali i on o tym wie doskonale. Poczeka na ich walkę weźmie jakiegoś ogora to i może do końca 2017 tak się slizgnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *