Michael Bisping i Yoel Romero wymieniają „uprzejmości” na Twitterze

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi średniej UFC Michael Bisping oraz pretendent do tytułu Yoel Romero po raz kolejny zawiązali dyskusję na Twitterze.

Yoel Romero po swojej ostatniej wygranej walce z Chrisem Weidmanem na UFC 205 powiedział, że walka o pas mogłaby się odbyć na gali UFC 208, ale Michael Bisping uciął te plany mówiąc, że musi przejść operację kolana i będzie gotowy do walki dopiero na wiosnę. Michael przeszedł już operację kolana i pokazał na Instagramie zdjęcie przedstawiające jego kolano.

Is it just me, or is my leg a bit swollen lol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mikebisping (@mikebisping)

Yoel Romero napisał na swoim Twitterze życzenia pomyślnego przejścia operacji i szybkiego powrotu do zdrowia oraz, że spotkają się w Oktagonie w maju.

Najwyraźniej Bispingowi nie spodobał się wpis Romero.

„Koksuj dalej chłopcze, USADA idzie po ciebie!” na co Yoel odpowiedział, „USADA odwiedza mnie raz na miesiąc i nie boję się, ale przynajmniej oni do mnie przychodzą.”

W odpowiedzi Bisping napisał, „Yoel Romero najczęściej testowany w organizacji. Ja nigdy nie wpadłem w przeciwieństwie do ciebie, cholerny hipokryto. I ty mówisz o Bogu? Powinieneś się wstydzić.”

One thought on “Michael Bisping i Yoel Romero wymieniają „uprzejmości” na Twitterze

  1. Tak tak…slyszymy to dosc czesto, Spider biadolil tak na okraglo. Az przedawkowal VIAGRE hehe. Michalowi sie wlaczyl mechanizm obronny, zeby odwlec ta walke a za jakis czas oglosi zakonczenie kariery itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *