Michael Bisping do Georgesa St-Pierre: „Podpisz papiery, zróbmy to mistrzu!”

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi średniej UFC Michael Bisping chce walczyć z byłym mistrzem wagi półśredniej Georgesem St-Pierre i wysłał do niego zaproszenie do pojedynku.

Michael Bisping umieścił na swoim Instagramie grafikę prezentującą zestawienie walki Bispinga z St-Pierre i dodał do niej tekst mówiący o tym, że trener GSP angażuje się w to, by jego podopieczny stoczył super walkę z Michaelem. Z kolei „Hrabia” zwrócił się do GSP, by ten podpisał kontrakt na ten pojedynek – „Podpisz papiery, zróbmy to mistrzu!”

Dla mistrza wagi średniej poprzedni rok oraz jeszcze obecny były bardzo udane, ponieważ stoczył pięć wygranych walk. W tym roku Bisping wygrał z Andersonem Silva, Luke Rockholdem odbierając mu tytuł mistrz i w ostatniej walce pokonał Dana Hendersona.

Co do Georgesa St-Pierre, to sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ wciąż nie wiadomo, czy i kiedy wróci do MMA odkąd odszedł z tego sportu w 2013 roku. Co jakiś czas pojawiają się kolejne informacje dotyczące jego potencjalnego powrotu, ale ostatnie wieści mówiły o tym, że on i UFC nie mogą dojść między sobą do porozumienia w kwestii warunków kontraktu. GSP opuscił UFC jako mistrz po dwunastu wygranych walkach z rzędu i dziewięciu obronach tytułu. Georgesa wciąż jednak obowiązuje kontrakt z UFC.

 

Sign the papers, let’s go champ!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mikebisping (@mikebisping)

4 thoughts on “Michael Bisping do Georgesa St-Pierre: „Podpisz papiery, zróbmy to mistrzu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *