Menadżer Holly Holm o zaakceptowaniu walki z Cris Cyborg, ale nie w wadze 145 funtów

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po wczorajszych rewelacjach dotyczących dwóch odrzuconych walk w wadze piórkowej przez Cris Cyborg, czas poznać stanowisko Holly Holm i jej teamu.

Od czasu pokonania Rondy Rousey na UFC 193 i zdobycia tytułu wagi koguciej, Holly Holm przegrała kolejną walkę z Mieshą Tate tracąc pas na UFC 196, a w ostatniej walce na UFC on FOX 20 przegrała drugą walkę z rzędu z Valentiną Shevchenko.

Teraz przyszedł czas na powrót na odpowiedni tor i stoczenie kolejnej walki i taka okazja się przytrafiła wraz z ogłoszeniem starcia z Cris Justino, która jak już wiemy odrzuciła propozycję tej walki. Okazuje się, że zarówno Holly Holm zaakceptowali walkę z Cris Cyborg, ale pod jednym warunkiem o czym opowiedział menadżer Holm, Lenny Fresquez.

„Podejmujemy decyzje jako team. Zaakceptowaliśmy walkę z Cyborg, ale do pewnego limitu wagi. Przyjęliśmy tę walkę dwukrotnie przy dwóch różnych okazjach, a Cyborg je odrzuciła.

Podjęliśmy decyzję jako team i jako zespół jednomyślnie stwierdziliśmy, że nie chcemy walczyć w wadze 145 funtów.”

Fresquez powiedział, że Holm i jej team zaakceptowali walkę z Cyborg w limicie 136, a potem 138 funtów jednakże warunki negocjacji nie zostały ostatecznie zaakceptowane przez obie strony. Z kolei Dana White stwierdził, że dał Cris Justino osiem tygodni na zrobienie wagi 145 funtów, ale Cyborg powiedziała, że potrzebuje na to 12 tygodni by zejść do wagi piórkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *