Menadżer Henry’ego Cejudo zapowiedział rewanż z Demetriousem Johnsonem

Getty images / UFC

Menadżer Henry’ego Cejudo, Ali Abdelaziz ogłosił na Twitterze, że latem ma się odbyć pojedynek rewanżowy z Demetriousem Johnsonem.

Późniejsze doniesienia ze źródeł podają, że pojedynek Demetriousa Johnsona a Henrym Cejudo jednak nie został sfinalizowany. Menadżer Cejudo zasiał jednak ziarno, które daje do myślenia na temat tego, jaką ostatecznie Johnson stoczy walkę. W planach jest pojedynek mistrzowski między Johnsonem, a mistrzem wagi koguciej T.J’em Dillashaw, który nieoficjalnie miałby się odbyć na gali UFC 226 zaplanowanej na 7 lipca.

Johnson i Cejudo spotkali się w Oktagonie kwietniu 2016 roku na gali UFC 197. „Mighty Mouse” pokonał Cejudo przez TKO w pierwszej rundzie. W kolejnej walce Cejudo przegrał jeszcze z Josephem Benavidezem przez niejednogłośną decyzję, a w kolejnych dwóch pojedynkach pokonał Wilsona Reisa i Sergio Pettisa.

Johnson natomiast wciąż śrubował swój rekord zwycięstw pokonując od tamtej pory Tima Elliotta, Wilsona Reisa i Raya Borga. W ostatniej walce z Borgiem na gali UFC 216 w październiku ubiegłego roku, Johnson pobił rekord w największej liczbie obronionych tytułów w historii UFC. Oprócz tego zgarnął bonus za występ wieczoru, a jego poddanie latającą balachą zostało wyróżnione nagrodą za najlepsze poddanie roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.