Menadżer Conora McGregora o jego potencjalnym rywalu w kolejnej walce w UFC

Peter Yang menshealth.com

Po walce z Floydem Mayeatherem Jr., przychodzi czas na to, aby rozpocząć dyskusje na temat najbliższej przyszłości Conora McGregora i jego kolejnej walki.

Chociaż McGregor przegrał w swoim bokserskim debiucie, nie oznacza to końca jego kariery, ponieważ znając jego zdanie o powrocie do rywalizacji oraz naturę, będzie dążył do stoczenia następnej walki w UFC.

Menadżer McGregora, Audie Attar, powiedział w rozmowie z MMAJunkie, że Irlandczyk ma zamiar wrócić do MMA. Pozostaje jednak pytanie z kim miałby się zmierzyć i tutaj Attar wymienia trzy opcje do wyboru. Która z nich zostanie wybrana zapewne wkrótce się dowiemy.

— On chce trylogii z Natem Diazem. Mamy też Khabiba (Nurmagomedova), który wyzywa go do walki i jest oczywiście Tony Ferguson oraz Kevin Lee, którzy zawalczą o tymczasowy tytuł wagi lekkiej. Jest jeszcze Max Holloway, który jest teraz mistrzem dywizji 145 funtów i którego Conor pokonał po zerwaniu ACL na początku walki. Mamy wiele opcji, a on kocha mieszane sztuki walki.

Attar odniósł się również do komentarzy niektórych osób mówiących, że po zgarnięciu tak dużych pieniędzy za walkę z Mayweatherem, Conor zakończy karierę.

— Niektórzy z nich mówią: „On przejdzie na emeryturę — zarobił tak dużo pieniędzy”. On jest ambitny. Jest bardzo ambitny i kocha walczyć. Uwielbia rywalizować i jest znakomitym, profesjonalnym sportowcem. Będzie znacznie więcej Conora McGregora, co wszyscy zobaczą, a my zobaczymy, co dalej.

5 thoughts on “Menadżer Conora McGregora o jego potencjalnym rywalu w kolejnej walce w UFC

 1. Kebab póki nie wygra walki z Tonym to nie ma w ogóle o czym mówić jeśli chodzi o walkę z Conorem. Uciekł od walki z Tonym, żeby zachować swój sztuczny napompowany rekord na czysto, i teraz myśli, że jak bedzie unikał walk i płakał to dostanie Conora. Oby nie.

 2. Nie zapominaj że Connor uciekł ze 145 jak tylko pojawił się Max na choryzoncie. A teraz walka z matematyki, to kolejna jego ucieczka! Więc mi powiedz, kto tutaj ucieka? Jeśli chcesz go tak zachwalać, to ja będę wyciągał kontrargumenty. Teraz próbuje uciec przed dwoma pretendentami. Brawo super Connor

 3. @bad…Kiedy to było? Nie uważasz że Max znacząco się zmienił? Każdy z nich poczynil progres.
  Chodzi o to że święta krowa, nie chce bronić żadnego tytułu. Chce znowu powydurniac się przed kamerą i nakręcić szmal. Walki z Wolleyem nie będzie chciał, bo to zbyt wielka przepaść fizyczna.
  No i pokonał Alvareza, ok. ładnie to zrobił. Dwie walki z diazem, według mnie przegrał. Więc jak dotąd nic szczególnego nie pokazał. No i ostatnio zmierzył się z Floydem, który był:
  jakieś 8kg lżejszy
  14 lat starszy
  2 lata nie walczył
  Past prime
  I w dodatku 8 uncjowe rękawice.
  A ten samozwańczy król MMA, przez 3 rundy mógł go uderzać jak chciał, i nawet na chwilę mu nie zagroził. Prawdziwy pokaż jego fenomenu.
  Jeśli dojdzie do walki z diazem, to stawiam że Nate podda go ponownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.