Menadżer Conora McGregora na temat walki z Floydem Mayweatherem – Wszystko zmierza w dobrym kierunku

foxsports.com

Menadżer Conora McGregora powiedział, że wszystko idzie w dobrym kierunku jeśli chodzi o walkę z Floydem Mayweatherem, ale dodał też, że na oficjalne wieści trzeba jeszcze zaczekać.

Menadżer McGregora Audie Attar był gościem Ariela Helwani w programie The MMA Hour i opowiedział o tym jak postępują negocjacje w dotyczące tej walki.

— Posłuchaj, myślę, że jest to walka, która interesuje fanów i uważam, że sprowadza nas do punktu w którym to wszystko może się wydarzyć.

— Musimy jednak poczekać i zobaczyć. Nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale uważam, że jest kwestia nad którą trwają prace. Wszystko idzie jednak we właściwym kierunku.

Ostatnio Dana White powiedział, że sądzi iż Floyd Mayweather zarobi ponad $100 milionów dolarów na walce z Conorem McGregorem, co spełnia oczekiwania Floyda dotyczące gwarantowanych 100 milionów za walkę. Co do wypłaty McGregora, to White sądzi, że Conor zgarnąłby około $75 milionów dolarów. White dodał też, że wciąż musi spotkać się z teamem Mayweathera w kwestii negocjacji i domknięcia umowy.

Ariel Helwani starał się wyciągnąć od Attara jeszcze jakieś informacje, ale nie otrzymał już żadnych konkretów poza przypomnieniem, że walka wciąż nie jest oficjalnie potwierdzona.

— Będąc z tobą szczery, to wciąż nie wiemy, czy dojdzie to do skutku. Musisz wierzyć i myśleć o wszystkim co chcesz zrobić, ale to nie koniecznie oznacza, że marzenia się spełnią. Myślę więc, że w związku z tą walką, nic nie zostało dopięte na ostatni guzik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *