Melvin Guillard vs. Jim Miller w walce wieczoru na UFC on Fox

Kilka miesięcy temu zarówno Jim Miller jak i Melvin Guillard byli pozornie o jedną walkę przed pojedynkiem o tytuł. Niestety, Miller przegrał z Bensonem Hendersonem a Guillard poniósł porażkę z Joe Lauzon’em, więc obaj panowie zmierzą się teraz między sobą.

Guillard i Miller zgodzili się ustnie na walkę w wadze lekkiej na początku 2012 roku. Początkowo dokładny termin walki Guillarda i Millera nie był jeszcze znany i zapowiadano ją na jedną z dwóch kart pod koniec stycznia czyli UFC on Fox 20 stycznia oraz UFC on Fox 2, która miałaby się odbyć 28 stycznia. Dziś wiadomo już, że UFC potwierdziły termin i walka wieczoru na dystansie trzech rund odbędzie się 20 stycznia w Nashville

Obaj, zarówno Miller jak i Guillard będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, kiedy spotkają się na początku roku. Podobny cel, który im przyświeca to walka o tytuł wagi lekkiej UFC.

Przed porażką z Joe Lauzon’em na UFC 136, Guillard miał na swoim koncie pięć zwycięstw z rzędu, natomiast Miller mógł się pochwalić siedmioma zwycięstwami zanim zaliczył porażkę z Bensonem Hendersonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *