Megan Anderson wypada z walki z Cris Cyborg na UFC 214, jej miejsce zajmie Tonya Evinger

Telenowela brazylijska pt. „Z kim zawalczy Cris Cyborg Justino na UFC 214?” ma kolejny odcinek, ponieważ Brazylijce po raz kolejny zmieniła się rywalka.

Tonya Evinger (19-5 MMA, 0-0 UFC), mistrzyni wagi koguciej Invicta FC zastąpi mistrzynię wagi piórkowej Invicta FC Megan Anderson (9-2 MMA, 0-0 UFC), która miała zawalczyć 29 lipca z Cris Justino (17-1 MMA, 2-0 UFC) w walce o pas wagi 145 funtów.

Megan Anderson opublikowała oświadczenie w którym podała powód dla którego nie będzie mogła wystąpić na gali UFC 214.

— Starałam się o tę walkę od bardzo dawna i nareszcie dostałam szansę na pokazanie swoich umiejętności na wielkiej scenie, ale niestety ze względu na osobiste powody, które sąpoza moją kontrolą, nie będzie tej walki w tej chwili.

— Borykałam się już z problemami, ale to jest największy problem z tych z jakimi musiałam się mierzyć do tej pory. Jak zawsze jednak, tym razem również wyjdę silniejsza i lepsza niż wcześniej i stanę wprost naprzeciwko Cris w walce o pas i zostanę twarzą dywizji piórkowej UFC.

— Jestem zdeterminowana i zdecydowana na stworzenie swojej historii i wstrząśniecie światem. Pójdę po każdego kto będzie miał pas.

W związku z tym, Tonya Evinger zastąpi Megan Anderson na gali UFC 214, jej walka wieczoru z Heleną Kolesnyk zaplanowana na 15 lipca na gali Invicta FC 24 została odwołana. Dla Kolesnyk jest teraz poszukiwana nowa przeciwniczka, a nową walką wieczoru będzie pojedynek między Milaną Dudievą i Marą Romero Borella.

36-letnia Evinger, która ma za sobą dziesięć zwycięstw z rzędu nie licząc walki z Yaną Kunitskayą, której wynik został zmieniony na no contest po apelacji Evinger. Dla Invicta FC Triple Threat stoczyła osiem walk dochodząc do mistrzostwa wagi koguciej po wygranej z Irene Aldana w lipcu 2015r i skutecznie obroniła tytuł dwukrotnie w walkach z Colleen Schneider oraz w rewanżu z Yaną Kunitskayą.

2 thoughts on “Megan Anderson wypada z walki z Cris Cyborg na UFC 214, jej miejsce zajmie Tonya Evinger

  1. krzys11 ma racje
    tez tak to widze – bez kontuzji. jezdzi na invicta. wiec bez problemow z wiza – tym barziej. ze australia to nie PL. zadnych info o chorobie lub smierci czlonkow rodziny – promocjv i dalej w invicta walka w obronie pasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *