Media Trening przed KSW18

Jutro o godzinie 12:00 odbędzie się media trening przed sobotnią galą KSW 18. Trening odbędzie się w warszawskim Fight Club Copacabana przy ulicy Garażowej 4. Oto zawodnicy, którzy zaprezentują się po raz ostatni przed galą: Marcin Różalski, Jan Błachowicz, Dean Amasinger, David Oliva, Kamil Waluś i Kamil Bazelak.

8 thoughts on “Media Trening przed KSW18

 1. ja znam juz wyniki kawul ukryl je na facebooku

  więc tak wygrani
  Marcin Różalski nokaut w drugiej rundzie, francuz się stawiał, no ale wkońcu przekonali go i mu zapłacili trochę, planują różalowi ściągnąc na ksw 18 w maju todd duffe, chcieli mu lepszego, no ale jak pudzian będzie main event mial i khalidov też będzie wysoko to nie opłaca się.
  Jan Błacowicz w 1 rundzie przez nokaut, dadzą mu z ameryki jakiegoś typa, nie znam go bynajmniej, wejdzie se na facebooku tam jego imie i nazwisko jest.
  Artur Sowiński wygra przez poddanie w 3 rundzie pod koniec (przegra walkę na punkty, ale pod koniec podda, wiecie ma być kopia walki silvi z sonnenem)
  Maciej Jewutszko on walczy bez ustawienia, ale jak będzie decyzja to mu nadciągną ze 2 punkty, jego przeciwnik ma kontuzję, więc ma duże szanse irokez.
  David Oliva przez decyzję (tak żeby nie było że polacy wygrywają, i w dodatku ma być kontunuacja 0 przegranych olivi, prawdopodobnie będzie oliva na 18 też walczyć)
  Kamil Bazelak (następca pudziana, wygra ze 2 ustawione i dadzą go pudzianowi i planują main event już zrobić. Na 18 też będzie walczyć, o dziwo z butterbeanem tak jak pudzian)

  A na ksw 18 będzie prawdopodobnie taka rozpiska:

  Mariusz Pudzianowski vs (nie wiadomo, nikt ustawki nie chce przyjąć, przewidywani są thompson i sylvia
  Mamed Khalidov vs (tez nic pewnego, ale prawdopodobnie lombart, tylko nie chce sie kutafon na ustawke zgodzić, no ale ksw czeka na kase z 17 gali, jak zarobią to i lombarda przekonają. Na UFC nie powalczy khalidov, oni planują go na zawsze w ksw niepokonany zawodnik.
  Materla vs planują lindlanda, no ale też myślą czy im się opłaci, chyba za bardzo napaleni na niego są i będzie ta walka.
  Błachowicz vs Branch (to jest pewne)
  Różalski vs Todd Duffe
  David Oliva vs (też nie wiedzą, tu nie będzie ustawki, chcą mu dać kogoś znanego ale emeryt, ktoś kto już nie ma motywacji do walki
  Kamil Bazelak vs Marcin Bartkiewicz (Bazelak ma wygrać przez GnP.

  taka 18 będzie, wierzcie czy nie, może tak być

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *