Media trening przed KSW17 – Revenge

Federacja KSW zaprasza na media trening przed galą KSW 17 – Revenge. Obecni będą: Mariusz Pudzianowski, James Thompson, Mamed Khalidov, Paulo Filho, Jan Błachowicz, Thierry Rameau Sokoudjou, Antoni Chmielewski i Matt Horwich. Media trening będzie otwarty także dla kibiców więc każdy chętny będzie mógł zobaczyć zawodników i efekty ich przygotowań do gali KSW.

Data: 23 listopad
Godzina: 12:00
Miejsce: Copacapana Fight Club, ul. Garażowa 4 w Warszawie

6 thoughts on “Media trening przed KSW17 – Revenge

  1. po co mamed nadal chce walczyć z tym filio, z gościem który niedawno prawie odjechał po rohypnolu. Przecież wiadome jest ze zakończy ten typ zaraz karierę, najchętniej by to zrobił teraz ale bu mu kare za zerwanie kontraktu wlepili. przyjedzie [nie chętnie], odklepie i nara. po co ktoś taki mamedowi? głupie nabijanie rekordu i zabijanie prawdziwego MMA przy okazji !

  2. g33: po co mamed nadal chce walczyć z tym filio… po co ktoś taki mamedowi? głupie nabijanie rekordu izabijanie prawdziwego MMA przyokazji !

    Dokładnie. Mamed prawie 30 walk (27), a np. taki Couture tez 30, tylko że ten pierwszy nie osiągnął praktycznie nic (KSW to mimo fantastycznej oprawy audiowizualnej dno MMA) a drugi był kilkukrotnie mistrzem UFC. MMA to nie boks. Tu nie trzeba mieć rekordu 30:0 żeby walczyć o mistrzostwo. Tu trzeba być wybitnym i chcieć walczyć z najlepszymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *